Společně za svým snem . . .

Czech Mix Team


Czech Mix Team o.s., IČO 01290380
Fio banka č.ú.: 2400348670/2010

czechmixteam@email.cz

Tereza Gargelová zvítězila v závodě Okolo Lanškrouna - Moravsky Pohar 2014

27.08.2014 00:21

Tereza Gargelová zvítězila v závodě Okolo Lanškrouna - Moravsky Pohar 2014

1 Gargelová Tereza Uničov 1:14:32
2 Třasáková Ladislava CYKLOPROFI HOLICE 1:17:57
3 Voráčová Naďa C.S.C. Šumperk 1:18:19
4 Hlubinková Nikola TJ Uničov 1:18:51
5 Vyčítalová Jana ACS Drak Vrbno
 
Nikola Hlubinkova a jeji zavodni vikend:
Opět v závodním tempu
Po dlouhé době jsem absolvovala plnohodnotný závodní víkend. V sobotu jsem se už ve světlemodrých barvách týmu TJ Uničov zúčastnila ČP žen a mládeže v Ostravě na podvečerním kritériu. Závod to byl opravdu zajímavý, obohacený o účast novopečené bronzové medailistky z evropského šampionátu v chůzi Anežky Drahotové. Šlo vidět, že Anežce forma stále drží.Po prvním bodování se dostala do sólo úniku, který dotáhla do úspěšného konce. Zbytek startovního pole i s mou maličkostí se pral o zbylé bodíky, kterých si nakonec po Anežce nejvíce připsala polská závodnice Kaczkowská. Na třetím místě se pak umístila Veronika Kotalová. Já jsem na body bohužel nedosáhla, ale i tak, jsem si perfektně zazávodila.
Sobotou to však nekončilo a já jsem se plynule z Ostravy přesunula do Lanškrouna, kde jsem jela Moravský pohár. Ani tento závod  pro mě nebyl jednoduchý, podepsalo se na mně tréninkové a i závodní mamko. Závod vyhrála moje týmová kolegyně Tereza Gargelová, já jsem se umístila na uspokojivém čtvrtém místě. 
Závodní víkend hodnotím pozitivně a jsem ráda, že jsem opět mohla závodit a porovnat svoji aktuální výkonnost s ostatními závodnicemi. 
Tímto bych chtěla velmi poděkovat firmě Equinox za poskytnutí kvalitních karbonových kol RT33, dále Tomáši Konečnému (cyklotrenink.com) za jejich zprostředkování a podporu ženské cyklistiky, Ivovi Heřmanovskému za tréninkové vedení a v neposlední řadě také Michalu Frantíkovi, za neustálou podporu a propagaci ženské cyklistiky na všech frontách. 
Kolu dík za ně! :-)