Společně za svým snem . . .

Czech Mix Team


Czech Mix Team o.s., IČO 01290380
Fio banka č.ú.: 2400348670/2010

czechmixteam@email.cz

Slibovaný kalendář bude brzy na světě!

18.11.2013 00:00

Slibovaný kalendář bude brzy na světě!

18.11.2013, 10:41 | autor: TZ
Hlavní fotografie článku 2431.
Počet zobrazení: 3316

 diskuze
 

 


O víkendu se již podruhé uskutečnilo focení českých cyklistek. Výtěžek z letošního kalendáře jim umožnil účastnit se závodů v zahraničí. V dresech CZECH MIX TEAMU tak nasbíraly cenné zkušenosti. Že ale neusnuly na vavřínech, nám chtějí ukázat na snímcích pro příští rok.
 

Vše propuklo v pátek večer ve Vítkově na Opavsku, kde měla děvčata vynikající zázemí, které jim poskytlo SVČ Vítkov. V sobotu se fotilo už časně z rána. Díky skvělé organizaci realizačního teamu a fotografky Renáty Foltysové vše fungovalo jak švýcarské hodinky. Holky před objektivem odkrývaly život cyklistky na mnoho způsobů. Nahlédnout tak můžeme závodnicím do domácnosti, potkat je cestou do práce nebo v přípravě před závodem.
 

V průběhu focení přijela udělat reportáž Česká televize. Podařilo se jim zachytit perné chvilky, které holky musely překonat. Například když balancovaly s kolem nad splavem, nebo spoře oděny pózovaly při velmi nízkých teplotách. Sobotní den byl zakončen večeří v příjemném prostředí Davidova mlýna ve Starých Těchanovicích. V neděli opět zvonil budíček už v pět hodin ráno, aby se vyfotily zbývající snímky. 
 

Fotky nyní projdou grafickou úpravou a kalendář bude k dostání od prosince na webu mojekolo.cz 

Z focení vzniklo i video, které si můžete prohlédnout ZDE.

Velké poděkování patří firmám, které podpořily nafocení kalendáře: Specialized, Lapierre, Equinox, dresy Sýkora.

Také děkujeme všem kteří nás podporovali pro letošní rok: kola Mojžíš, ČEZ , všechny cyklistické a sportovní portály a další.

Foto Renáta Foltýsová a Sylva Hromadová

https://www.roadcycling.cz/index.php5?str=clanek&id=2431&zpz=1