Společně za svým snem . . .

Czech Mix Team


Czech Mix Team o.s., IČO 01290380
Fio banka č.ú.: 2400348670/2010

czechmixteam@email.cz

Poděkování za podporu a důvěru v roce 2014 partnerům Czech mix teamu - díl druhý

13.10.2014 17:02

Poděkování za podporu a důvěru v roce 2014 partnerům Czech mix teamu - díl druhý

Rády bychom touto cestou poděkovaly firmě Jízdní kola Mojžíš. Tato prodejna, která provádí služby v oblasti prodeje a servisu jízdních kol, má již dlouholetou tradici a na trhu je od roku 1991. Zakladatelé v minulosti dlouhá léta vedli cyklistický oddíl v Pobořanech, mají tedy bohaté zkušenosti a vědí, jak důležitá je finanční podpora ženské cyklistiky v České republice.

 

Peněžní pomoc je velmi potřebná, proto děkujeme i Skupině ČEZ, která je největším výrobcem elektřiny u nás a dodává svým zákazníkům plyn a teplo, za poskytnuté peníze, díky nimž můžeme zatápět svým soupeřkám na mezinárodních závodech.

 

A abychom vynikaly v konkurenci nejen svou výkonností, ale i kvalitními a velmi pěknými dresy, obléká nás do závodů firma Sýkora sportswear. Společnost s 20-ti letou tradicí patří mezi české přední výrobce cyklistického oblečení a cyklistických doplňků a my jsme velice rády, že právě Sýkora sportswear je naším sponzorem.

 

Velké poděkování také patří Michalu Frantíkovi a jeho firmě Effetec, který nás podporuje nejen po finanční stránce, ale hlavně nám dělá „koordinátora“, ať už je to organizace závodů, motivace do další práce a hlavně propagace ženské cyklistiky v České republice i v zahraničí, a to je funkce k nezaplacení.

 

Právě díky pomoci všech zmiňovaných partnerů mohly startovat naše nadějné kadetky na etapovém závodě v Berlíně a sbírat tak zkušenosti v mezinárodní konkurenci, které sou v rozvoji mladých dívek tak moc potřebné.

 

Nesmíme zapomenout také na ty, kteří podpořili zpracování letošního kalendáře 2014, jímž patří také vřelé poděkování.

 

Podpory všech sponzorů si velmi vážíme a doufáme, že bude trvat i nadále.

Děkujeme!