Společně za svým snem . . .

Czech Mix Team


Czech Mix Team o.s., IČO 01290380
Fio banka č.ú.: 2400348670/2010

czechmixteam@email.cz

Poděkování za podporu a důvěru v roce 2014 novým partnerům Czech mix teamu - díl první

08.10.2014 04:34

Poděkování za podporu a důvěru v roce 2014 novým partnerům Czech mix teamu - díl první

Prvním rokem se rozjela i spolupráce s projektem Cyklotrenink.com. Vybraná děvčata absolvovala zátěžové testy v ordinaci MUDr. Martínka již na podzim a byla jim nabídnuta spolupráce se zkušeným trenérem Tomášem Konečným. Přípravu na Mallorce Cyklotreninkem.com a s Tomášem Konečným absolvovala Judita Lorencová a tam byla také odstartovaná spolupráce s dalším sponzorem – firmou Equinox.

Firma Equinox zapůjčila závodní karbonová kola na celou sezonu. Jmenovitě se na Equinoxech (typ RT33) v sezoně 2014 představila Nikola Hlubinková, Veronika Bláhová, Denisa Bartošová, Judita Lorencová a později se přidala Pavlína Šulcová. Jak holky samy řekly, na kolech se doslova lítá. Mimo úspěchů v Českém poháru (Denisa několikrát vybojovala podium) a tuzemských závodech, se na nich závodnice ukázaly v reprezentačním dresu i v závodech kategorie UCI.

Moc si vážíme, že holky při prologu závodu Gracia Orlová přijel osobně podpořit majitel firmy Milan Šimek a zapůjčil ještě disk a loukoť. V královské etapě tohoto závodu pak zaznamenala nemalý úspěch Denisa Bartošová, která hned v úvodu sezony udržela krok s těmi nejlepšími. Členkami reprezentačního družstva byly také Judita a Nikola.

Denisa, Judita a Nikola byly také součástí reprezentační výpravy v Rusku, kde se české družstvo radovalo z vítězství Terezy Trefné ve druhé etapě závodu Tour of Adygeya.

 

Po této výpravě předčasně ukončila ze zdravotních důvodů sezonu Judita a předala Equinoxy Pavlíně Šulcové, která se na nich zúčastnila Mistrovství České republiky a dojela si na nich pro výborné třetí místo. Pavlína nám k závodu trochu zklamaně řekla: „Prvním ostrým startem pro moje žihadla bylo MČR s hromadným startem. Konkurence na startu byla opět silnější, než předešlý rok, a tak jsme mohli očekávat souboj na ostří nože! V hloubi duše jsem pomýšlela na stupínek nejvyšší, ale bohužel mi to tělo nedovolilo, ale i tak jsem si dospurtovala pro třetí příčku. Kola nezklamala, spíše já jsem je nedokázala odměnit… „ i tak je ale třetí místo na MČR cenné.

 

Dalším příjemným momentem byla nominace Denisy Bartošové na Mistrovství Evropy do 23 let ve Švýcarsku. Denča absolvovala časovku i silniční závod. Bohužel se projevily její zdravotní problémy a po ME musela sezonu také předčasně ukončit. Denča nám shrnula celou svou sezonu s Equinoxy vlastními slovy:

Začal podzim a s ním přišel konec sezóny na mých závodních kolech Equinox RT33.

Mohu je tak ze všerůzných závodních kilometrů ohodnotit, protože sezóna byla opravdu bohatá a pestrá... Za sebe závodnici mohu říci, že za celoroční testování jsem byla maximálně spokojená, nezklamaly mě, nebyl s nimi žádný problém, šlapalo se mi s nimi perfektně!

V silničním pelotonu si nemůžete vystačit jen s talentem, pevnou vůlí, cílevědomostí, houževnatostí a pílí, musíte k tomu přidat i kvalitní materiál. A taky právě proto je pro příští závodní rok nechci vyměnit za žádné jiné…

Kdybych měla kola charakterizovat:

Do kopců mě překvapila jejich papírová lehkost, oproti tomu naopak z kopců, těžkých sjezdů jejich nezkrotná rychlost a zase v nástupech jejich agresivní zrychlení. Bohužel lidské tělo není jako věc a vždy nejde opotřebované součástky vyměnit, tak jako na Vašem věrném oři, a tak i mě postihly následky z několika pádů a musela jsem, ač nechtě, sezónu dříve ukončit a uzdravit především sebe…

Beru to tak, že alespoň mám příští rok, co napravovat a kolům na oplátku dopřát více vítězných pódií.

Můžu tedy říct, že je to právě pohyb a velká vítězství, to bude pro mě a mé Equinox RT33 tou největší odměnou!

Musím poděkovat především lidem, díky kterým se mohu na těchto super kolech prohánět, a těmi jsou šéf firmy Equinox Milan Šimek, cyklistická encyklopedie a trenér Tomáš Konečný a také firma Cyklotrenink. com.

Děkuji!

 

Projektem Cyklotrenink.com byla také podpořena Jiřina Ščučková, závodící v kategorii masters. Celou sezonu trénovala pod dohledem Tomáše Konečného a opět rozšířila svou sbírku o dresy mistryně republiky!

Doufáme tedy, že jsme nezklamali v nás vloženou důvěru a že motivace do příští sezony přinese svá ovoce a úspěchů ještě více.

Děkujeme všem, co nás podpořili v letu sezonou 2014 a těšíme se na další! 

foto Česky pohár 2014

 

foto Veronika Blahova Veronika Bláhová

 

Děkujeme