Společně za svým snem . . .

Czech Mix Team


Czech Mix Team o.s., IČO 01290380
Fio banka č.ú.: 2400348670/2010

czechmixteam@email.cz

Anketa

Koupíte si kalendář Czech Mix Team 2014?

Kalendář 2014

O víkendu jsme nafotily kalendář

18.11.2013 13:30

O víkendu se již podruhé uskutečnilo na Opavsku focení pro kalendář Czech Mix Team 2014. Výtěžek z letošního kalendáře nám umožnil se účastnit podniků v zahraničí.

Letošní kalendář poodhalí, jak vypadá svět ženy - cyklistky, a to od brzkého ranního budíčku přes každodenní tréninkovou dřinu až po zaslouženou vítěznou oslavu po závodě. To vše ve spojení s přírodou, která k cyklistice patří a ve které se veškeré focení odehrávalo, vykouzlí potěšení z pohledu nejen pro fanouška tohoto sportu.

V loňském roce jsme si kalendář navrhovaly a organizovaly vyloženě samy, přitom využily služeb fotografa Tomáše Tesaře (www.cyclist.cz). Letos bude kalendář ryze ženský a plný něhy, neboť fotoaparátu se chopila zkušená fotografka mnoha žánrů, běžkyně a rebelka, Renáta Foltysová (www.renaticefoto.cz). Návrh a organizaci jsme nechaly Renatě "na bedrech". Renata je je zkušená fotografka, sportovkyně a především žena. Upocené jsme přes celou sezónu, tak myslím, že si zasloužíme užívat také trochu krásy, které si někteří přes rok třeba ani nevšimnou :-).

Vše propuklo v pátek večer ve Vítkově na Opavsku, kde jsme měly vynikající zázemí, které nám poskytlo SVČ Vítkov. V sobotu se fotilo už časně z rána. Díky skvělé organizaci realizačního teamu a fotografky vše fungovalo, jak švýcarské hodinky.

 

V průběhu focení přijela udělat reportáž Česká televize. Podařilo se jim zachytit perné chvilky, které musely závodnice - modelky překonat, například když Judita balancovala s kolem nad splavem. Sobotní den byl zakončen večeří v příjemném prostředí Davidova mlýna ve Starých Těchanovicích. V neděli opět zvonil budíček už v pět hodin ráno, aby se dofotily zbývající snímky.

Stejně jako loni jsme fotily dva dny, kvůli nepoužitelnosti některých záběrů jsme se musely po týdnu opět sejít a dofocovat zbytek. Celá příprava se tak protáhla a my v prosinci závodily s časem, aby se kalendář dostal pod stromeček všem, co o to předně požádali. Letos jsme fotily také dva dny a kvůli dodržení povinností ke sponzorům, se bude opět dofocovat, je ale jisté, že kalendář jde koncem listopadu do tisku, bude tak jistě k dostání od prosince na webu www.mojekolo.cz za cenu 300Kč bez poštovného (MOC* 280Kč).

Velké poděkování patří firmám, které podpořily nafocení kalendáře: Specialized, Lapierre, Equinox, dresy Sýkora a dále všem sponzorům, kteří tým podporovali během sezóny 2013: kola Mojžíš, ČEZ, všechny cyklistické a sportovní portály. V neposlední řadě děkujem Vám, kteří jste si kalendář pořídili A DOUFÁME, ŽE SI ZAKOUPÍTE I TEN LETOŠNÍ, KTERÝ JE ZASE O NĚCO LEPŠÍ ;-).

 

* MOC jsme si stanovily při objednávce nad 10ks