Společně za svým snem . . .

Czech Mix Team


Czech Mix Team o.s., IČO 01290380
Fio banka č.ú.: 2400348670/2010

czechmixteam@email.cz

O pohár vesnice Střeň – 9. ročník GP Effetec a Cettec 2015

05.10.2015 09:20

První říjnovou neděli bylo opět navázáno na letitou tradici cyklistických závodů v obci Střeň. Tyto kategorie byly otevřené jak pro registrované závodníky, tak i pro amatéry, kteří si mohou vyzkoušet postavit se na stejnou startovní čáru s těmi nejlepšími. Zároveň se letos tímto závodem rozloučila se svojí profesionální cyklistickou kariérou špičková závodnice Pavlína Šulcová, která byla českou reprezentantkou a sbírala medaile z mistrovských závodů v ČR jak v MTB, tak na silnici i v cyklokrosu.

Před samotným zahájením závodu žen proběhlo slavnostní rozloučení a předání krásných dárků Pavlíně Šulcové. Pak s ní každý absolvoval čestné kolečko v dresu Czech mix Teamu i s hlavním partnerem týmu paní Mojžíšovou (Kola Mojžíš). Poté se začalo závodit. Mezi startujícími se objevila i nadějná slovenská reprezentantka Lucia Valachová.

První nástup předvedla Božena Kučerová s Milou Glave Flaškvou. O další aktivitu se starala skoro domácí závodnice Tereza Gargelová, závodící za tým TJ Uničov. Jedno kolo provokativně nastoupila i Tereza Beranová. Následující nástup a dvě kola v úniku předvedla olomoucká závodnice, věkem ještě juniorka, Adriana Klimková. Další drtivý zvrat předvedla dvojice Ivana Loubková a opět věkem juniorka Daniela Trčková (TJ KOVO PRAHA). Tento nástup se postaral o drama tohoto závodu. V útoku pak pokračovala sama Danieala Trčková, která všem ukázala, že je velice rychlou závodnicí. Únik byl zlikvidován pelotonem v závěrečném okruhu a řítil se do hromadného spurtu, který nakonec vyhrála Pavlína Šulcová (Ghoust Team ) před Terezou Beranovou (Alltraining.cz) a Ivanou Loubkovou (ELEVEN MERCEDES MITAS).

Na čtvrtém místě byla nejlepší juniorka Daniela Trčková (TJ KOVO PRAHA), na pátém místě také věkem juniorka Adriana Klimková (Mapei Merida Kaňkovský ) a na šestém místě v první polovině závodu aktivní, skoro domácí, Tereza Gargelová (TJ Uničov).