Společně za svým snem . . .

Czech Mix Team


Czech Mix Team o.s., IČO 01290380
Fio banka č.ú.: 2400348670/2010

czechmixteam@email.cz

LUCKA MACÍKOVÁ DO NOVATOPU GHOST!!!

24.03.2014 00:14

LUCKA MACÍKOVÁ DO NOVATOPU GHOST!!!

Jakmile jsem se tuto změnu týmu dozvěděl, byl jsem překvapen! Samozřejmě že mile, jinak bych se musel zamyslet sám nad sebou ( třeba i nad svou orientací :D).

 

NA CYKLISTICKÝ DŮCHOD DO NOVATOP GHOST

Lucko, neznám sice nikoho kdo by tě neznal, ale prozraď nám něco o sobě.:) 
:D Děkuji, ale pevně věřím, že jsou i tací co mě naznají… Mám ráda svoji rodinu, přátelé, bike, hory, středomořskou a indickou kuchyni a dny kdy svítí sluníčko.

Kolikátou sezonu budeš letos začínat?
Myslela jsem, že 6, ale nakonec jsem se dopočetla až k 7. Letí to :)

Jakého výsledku si ceníš nejvíce?
Pěkných výsledků bylo za těch 6 let hodně. Neumím vybrat jen jeden. Tak třeba první vyhraný mtb maraton Rampušák 2008, stala jsem se amatérskou mistryní ČR na silnici 2009, od 2010 jsem pak jezdila na mezinárodní UCI závody na silnici v národním dresu, pro Opaváky musím zmínit vyhranou Silesii 90 km 2011, 2012 na bike vysokohorský etapový závod v Tatrách Horal Tour (nádherný, těžký závod) a loni třeba Beskyd Tour  182 Km.

Kolik závodů letos hodláš objet? 
Vzhledem k tomu, že jsem se pro letošní rok rozhodla jít do „cyklistického důchodu“ a věnovat se více věcem které jsem v posledních letech zanedbávala (ať už je to rodina, přátelé, business a nebo mé ostatní koníčky), tak sama zatím vůbec nevím. Na kole už netrénuju. Projedu se maximálně dvakrát týdně a ani na soustředění se letos nechystám. Chci si objet závody v okolí Opavy a možná pár nějakých pěkných závodů někde dál, třeba na Slovensku. Tamější tratě a příroda se mi moc líbí.

Máš nějaké projekty, které se týkají cyklistiky a které by jsi ráda uskutečnila?
Nápadů je spoustu, ale s časem na jejich realizaci už to potom bývá horší. V loni jsem organizovala Charitativní cyklistický ples. Letos mi na jeho realizaci nezůstalo dostatek energie. Uvidíme, jestli se povede v příštím roce.

S českými cyklistkami  a Michalem Frantíkem jsme založily občanské sdružení Czech mix tým na podporu ženské silniční cyklistiky. Tomuto projektu se daří a z jeho rozpočtu se každoročně zaplatí stále více nákladných etapových závodů. Velkou část příjmů sdružení tvoří výtěžek z kalendáře, který jsme nafotily loni na podzim ve Vítkově na Opavsku a na jehož realizaci jsem se podílela velkou měrou. Na silniční závody už sice jezdit nebudu, ale holky z Czech mix týmu podpořím jak jen to půjde.

Pár bleskovek:
Asfalt nebo lesní cesta?  Obojí.
Do kopce nebo z kopce? Bývaly časy kdy do, ale dnes už jednoznačně z.
Banán nebo tyčinka? Banán.
Sram nebo shimano? Je mi to fuk, používala jsem obojí. 
Voda nebo ionťák? Pivo.
Cizí nebo česká kuchyně? Spíše cizí.