Společně za svým snem . . .

Czech Mix Team


Czech Mix Team o.s., IČO 01290380
Fio banka č.ú.: 2400348670/2010

czechmixteam@email.cz

Letecké dny s Equinoxy

22.04.2014 18:33
Letecké dny s Equinoxy
Taken in Kyjov, Jihomoravký Kraj, Czech Republic
 
A máme to kompletní! Českým pohárem se nám zkompletoval čtyřlístek holek z Czech mix Team - women cycling, které jsou letos podporované firmou Equinox Wheels. Ve spolupráci s Cyklotreninkem.com přišel předčasný Ježíšek a přinesl kola Equinoxy RT 33. Jmenovitě pro Denisa Bartošová (CK Feso Petřvald), Judita Lorencová(Novatop Ghost), Nikola Hlubinková (Veus Vyškov) a Veronika Bláhová (TJ Uničov). Už se čekalo jen, až Denisa přezuje svého oře na Equinoxy. 
 
Úvod tedy začneme jejími dojmy z prvních společných závodů:
„Tyto nová kola se staly pro mě novou motivací! 
Pocítila jsem z nich tvrdost, odolnost, do kopců lehkost, na kriterium je jejich živel rychlost! A věřte, že když pořádně šlápnete do pedálů, dostanete z nich doslova strojové tempo! Equinoxy mi vyjely za oba závodní dny s kvalitní zahraniční konkurencí dva páté místa.
Věřím, že na příštích závodech budou kola plakat ještě větší únavou, stále více útočit a nakonec přijde vítězství!“ 
 
 
 
 
Že má Denda pravdu dokazuje to, že v sobotu byla v mezinárodní konkurenci nejlepší z českých děvčat. V neděli zase byly hned dvakrát k vidění v úniku před balíkem – nejdřív v podání Denisy a pak Judity. Holky jsou nadšené a na kola nenechají sáhnout snad ani vlastní trenéry. Takže jsou ve správných rukou – když je na pokoji postel navíc, patří jedině vakům s Equinoxy. A že už jsou součástí týmu, dokazují Denisky poznámky na posmrkávající Juditu – „podlomené zdraví, kola Equinoxy spraví!“. Za dva týdny okusí i jízdu ve světovém pelotonu na etapovém závodě Gracia Orlová, přejeme tedy i nadále mnoho úspěchů a rychlých kilometrů (či leteckých dnů) s Equinoxy!
 
Podepsána Závodní letka Equinox 2014 D+J+N+V