Společně za svým snem . . .

Czech Mix Team


Czech Mix Team o.s., IČO 01290380
Fio banka č.ú.: 2400348670/2010

czechmixteam@email.cz

Kalendář Czech mix teamu 2015 nafocen

05.11.2014 23:51

Kalendář Czech mix teamu 2015 nafocen

26.10.2014, 06:15 | autor: Czech mix team
Hlavní fotografie článku 2922.
Počet zobrazení: 2442

 diskuze
 


Cyklistika je všudypřítomná, tak zní téma již třetího ročníku cyklistického kalendáře, který nafotily o víkendu české cyklistky ze všech koutů republiky pod záštitou Czech Mix Teamu. 
 

Letošní kalendář vznikal v našem hlavním městě, dívky tak využily nádherných historických i současných znaků, které jsou neodmyslitelnou součástí Prahy a vůbec celé České republiky. Fotografie tak zachycují cyklistky třeba na pražských schodech, v botanické zahradě, na Žižkově či ve sportovním areálu v Tróji.


Focení probíhalo dva dny, během nichž se cyklistky musely vžít do role modelek a to se vším všudy. Po brzkém ranním budíčku následovala pečlivá příprava, která v sobě zahrnovala profesionální líčení od Jany Maťašovské, úpravu vlasů provedla Michaela Vítková a pak samotné fotografování, které měl ve svých rukou zkušený fotograf Tomáš Tesař.

 

Mezi zúčastněnými dívkami byla vítězka celkového pořadí Českého poháru na silnici pro rok 2014 Zuzana Neckářová, medailistka z Mistrovství republiky Pavlína Šulcová a vítězka etapy UCI závodu v Rusku Tereza Trefná a další. Koupí kalendáře holkám opět přiblížíte možnost účastnit se mezinárodních závodů, kde mohou nasbírat nejvíce zkušeností. Letos díky Vám dostaly možnost závodit v mezinárodní konkurenci i nadějné kadetky a zúčastnily se etapového závodu v Německu. 

Velké poděkování patří všem partnerům, kteří svojí podporou přispívají k rozvoji ženské cyklistiky u nás.
 

Kde bude možné zakoupit kaledář Czech mix teamu pro rok 2015

Kalendář bude možné zakoupit ve vybraných prodejnách Specialized Concept Store a na internetových stránkách Czech mix teamu www.czech-mix-team.cz . 

A přímo v prodejnách:
Specialized Concept store Plzen 
Specialized Concept store Sokolov 
Cyklocentrum TVR Karlovy Vary

Foto Tomáš Tesař
 
https://www.roadcycling.cz/index.php5?str=clanek&id=2922&zpz=1