Společně za svým snem . . .

Czech Mix Team


Czech Mix Team o.s., IČO 01290380
Fio banka č.ú.: 2400348670/2010

czechmixteam@email.cz

Kalendář českých cyklistek pro rok 2015 vznikne v Praze

22.10.2014 22:50
 
 
 
Kalendář českých cyklistek pro rok 2015 vznikne v Praze
 

Kalendář českých cyklistek pro rok 2015 vznikne v Praze

Cyklistky Czech Mix Teamu tak jako v předchozích letech opět připravují kalendář s originálními snímky, který má být ještě zajímavější než ty z uplynulých let.

 
 

Mezi největší úspěchy letošní sezony 2014 pohledem Czech Mix Teamu patří vítězství v etapě Terezy Trefné na UCI závodě v Rusku, kde Tereza a další závodnice byly pod hlavičkou české reprezetace. V tomto roce se neztratily ani další závodnice, když se na mezinárodním poli prosadily v nabité konkurenci Pavlína Šulcová, Zuzana Neckářová a Denisa Bartošová. "I ostatní holky podporované Czech Mix Teamem nás velmi dobře reprezentovaly na domácí scéně. Díky podpoře jejich fanoušků (a to zejména z řad těch, kdo si koupili některý z kalendářů Czech Mix Teamu) mohly posouvat svoji výkonnost stále kupředu a realizovat své sny. "Vaší podpory si velice vážíme a věříme, že v příštím roce budeme na mezinárodních závodech stát opět na nejvyšším stupínku," uvedla za všechny své kolegyně Tereza Trefná Beranová.

Ženská silniční cyklistika je stále více v rozkvětu, ale chybí jí pevné pilíře, které by upevnily výkonnost a růst našich cyklistek. Czech Mix Team se snaží podpořit závodnice při zahraničních startech a dát zejména mladým závodnicím motivaci a příležitost se probojovat do českého národního týmu a startovat tak na největších závodech jako je ME, MS a OH. Škoda jen letošního MS ve Španělsku, kde se neobsadila všechna vyjetá místa. A že reprezentace nemá v kalendáři více kvalitních závodů...

Nafocením a prodejem kalendáře se mohou české cyklistky opět o kousek přiblížit možnosti startů na zahraničních závodech, kde kvalitní konkurence prověří dokonale jejich výkonnost a připravenost. "Zkušenosti z těchto závodů jsou pro nás velmi cenné a každý závod nás posouvá kousek blíže k vysněnému cíli. Proto děkujeme všem sponzorům Czech Mix Teamu, kteří nás celý rok podporovali a věřili, že se jednou na světové stupně vítězů postavíme a letos se to konečně povedlo. V příštím roce nás čeká předolympijská sezona 2015 a věřme, že bude výsledkově ještě lepší než ta letošní," uvedla děvčata v aktuální tiskové zprávě.

Focení kalendáře je naplánované na víkend 17.-19.10. v našem hlavním městě. Fotografem bude zkušený Tomáš Tesař, který stál u zrodu prvního kalendáře Czech Mix Team. O cyklistky se opět postará profesionální tým kosmetiček a kadeřníků, který se pokusí nalíčit a zkrášlit jejich tváře, aby pak nový kalendář Czech Mix Teamu podpořil vaši dobrou náladu, navnadil vás na další cyklistickou sezonu a ozdobil váš domov. Ukáže, že cyklistika je krásná na každém místě a za každého počasí a pomůže vám zažít atmosféru noční Prahy a okolí očima cyklistek.

Více o Czech mix Teamu na www.czech-mix-team.cz nebo na Facebooku.

Foto: Renáta Foltysová a Tomáš Tesař

 

https://mtbs.cz/clanek/kalendar-ceskych-cyklistek-pro-rok-2015-vznikne-v-praze/kategorie/pozvanky