Společně za svým snem . . .

Czech Mix Team


Czech Mix Team o.s., IČO 01290380
Fio banka č.ú.: 2400348670/2010

czechmixteam@email.cz

Equinox Wheels a naše cyklistky

07.04.2014 22:01

Equinox Wheels a naše cyklistky

Český Pohár očima Judity Lorencové

První společný výlet pro brambory
V sobotu jsme vyrazili směr Plzeň- Lopatárna , kde se jel první silniční pohár - kriterium. Tak nějak jsme se měly rozjet na nedělní silniční závod ve Dlouhé Lhotě, který jsme jely s výjimečně spolu s juniory. Že to bude letecký den jsme věděli dopředu, že z toho bude časovka jsem zjistila až během závodu. Po třetím kole jsem tak nějak zaspala a než jsem se dostala dopředu v balíku, byli všichni naskládaní v lajně…nebo spíš v krajnici. Každý se snažil najít místo, aby se schoval před větrem, pořád se někdo zvedal a zase vracel na to své vyloktované. Pak ostrá pravá a začala mi časovka jednotlivců. Tu jsem si dojela až do cíle – protože jsem si prostě řekla, že už mě nikdo nedojede a byly z toho nepopulární brambory, tedy čtvrté místo. 
Na ubytování správně očekávali, že náš materiál potřebuje zvláštní péči a dostali jsme pokoj s postelí navíc . První společné závody máme za sebou a společná sezona se může považovat za zahájenou 

 

O kolech Equnox a o Českém Poháru očima Veroniky Bláhové

tak jsem teď o víkendu poprvé otestovala lolech Equnox.. I přes to, že jsem na prvních letošních závodech byla nejspíše po krátkém výpadku z tréninku "bez noh", výměna kol před startem za mé Neutrony byla hodně znát.. Bylo to moje první setkání s karbonovými koly, kola jsou hodně lehká, což se kladně projevilo na rychlosti a pocitu z jízdy. Po výjezdech ze zatáček také daleko více jela. Už se těším na kopcovitý závod, kde jejich přednosti budou určitě daleko více znát.

Moc děkuji za podporu a budu dále informovat

S pozdravem

Veronika Bláhová (Cyklistika Uničov)

Očíma Nikol Hlubínkové v tréninkovém procesu

Závody se blíží…

Uběhl přesně týden, co jsem se vrátila z měsíčního soustředění z chorvatské Poreče. Tam jsem absolvovala závěrečný přípravný kemp na letošní sezónu. Příprava probíhala naprosto bez komplikací, počasí nám přálo, zdravotní problémy žádné nebyly, a tak jsem mohla absolvovat všechny tréninky na 100%. Nyní mám za sebou volnější týden zaměřený na regeneraci a nabírání sil na další trénink a hlavně na první závody, na které se už moc těším. Závodní období zahájím ČP mládeže a žen ve Zbraslavi 13.4. Letošním rokem budu opět závodit za Veus Vyškov pod vedením Břetislava Usnula a Lady Kozlíkové, za jejichž pomoc jim velmi moc děkuji.

Nově taky pojedu na kole Haibike se závodními karbonovými koly značky Equinox, která mi byla zapůjčena na celou sezónu, za zprostředkování vypůjčení bych chtěla poděkovat Czech mix
Teamu , konkrétně Michalu Frantíkovi a Tomáši Konečnému a samozřejmě firmě Equinox. Věřím, že dokážu zúročit výborné tréninkové podmínky a zajíždět dobré a vyrovnané výsledky po celou sezónu.

Také děkuji všem kteří podporují jak mne, tým v kterém závodím, lidem kteří podporují Czech mix Team.

Nikola Hlubinková

(foto ze zavodu CP v Plzni 2014 - TJ Unicov/cyklistika Unicov)