Společně za svým snem . . .

Czech Mix Team


Czech Mix Team o.s., IČO 01290380
Fio banka č.ú.: 2400348670/2010

czechmixteam@email.cz

Focení kaledáře 2015 - Díky vaší podpoře jsme zase o krok dál!

14.10.2014 13:47

Díky vaší podpoře jsme zase o krok dál!

Opět je to tady! I letos pro vás chystáme zbrusu nový ženský cyklistický kalendář. Věříme, že uplynulé roky se vám líbily a letošní kalendář bude pro vás ještě zajímavější. Kalendář Czech Mix Teamu podpoří vaši dobrou náladu, navnadí vás na další cyklistickou sezónu a zkrášlí váš domov.

Naše cyklistky svoji výkonnost opět posunuly dál a rozhodly se zatáhnout vás do své tréninkové přípravy po celý kalendářní rok.

 

Mezi největší úspěchy letošní sezóny 2014 pohledem Czech Mix Teamu patří vítězství v etapě Terezy Trefné na UCI závodě v Rusku kde Tereza a další závodnice byly v Rusku pod hlavičkou České reprezetace. V tomto roce se neztratily se ani další závodnice, kde na mezinárodním poli se prosadily v nabité konkurenci Pavlína Šulcová, Zuzana Neckářová a Denisa Bartošová. Ostatní holky podporované Czech Mix Teamem nás velmi dobře reprezentovaly na domácí scéně. Zejména díky vám mohly posouvat svojivýkonnost stále kupředu a realizovat své sny. Vaší podpory si velice vážíme a věříme, že v příštím roce budeme na mezinárodních závodech stát opět na nejvyšším stupínku.

Ženská silniční cyklistika je stále více v rozkvětu, ale chybí jí pevné pilíře, které by upevnily výkonnost a růst našich cyklistek. Czech Mix Team se snaží podpořit závodnice při zahraničních startech a dát zejména mladým závodnicím motivaci a příležitost se probojovat do českého národního týmu a startovat tak na největších závodech jako je ME, MS a OH. (Škoda jen letošního MS ve Španělsku, kde se neobsadila všechna vyjetá místa. A reprezetace nemá v kaledáři více kvalitních závodů...)

 

Nafocením a prodejem kalendáře se opět můžeme světové cyklistice o kousek přiblížit díky možnosti startů na zahraničních závodech, kde kvalitní konkurence prověří dokonale naši výkonnost a připravenost. Zkušenosti z těchto závodů jsou pro nás velmi cenné a každý závod nás posouvá kousek blíže k vysněnému cíli. Proto děkujeme všem sponzorům Czech Mix Teamu, kteří nás celý rok podporovali a věřili, že se jednou na světové stupně vítězů postavíme a letos se to konečně povedlo. V příštím roce nás čeká předolympijská sezóna 2015 a věřme, že bude výsledkově ještě lepší, než ta letošní.

Focení kalendáře je naplánované na víkend 17.-19.10. v našem hlavním městě. Fotografem bude náš zkušený staronový Tomáš Tesař, který stál u zrodu prvního kalendáře Czech Mix Team. Profesionální tým kosmetiček a kadeřníků pokusí naše tváře nalíčit a zkrášlit.

Prozradit můžeme jen to, že cyklistika je krásná na každém místě a za každého počasí. Pomůžeme vám zažít atmosféru noční Prahy a okolí očima nás, cyklistek.

S pozdravem

Czech mix Team – cyklistika ženy

www.czech-mix-team.cz

 

kontaktní osobou při focení je:

Tereza Trefná Beranová

mobil: 774 117 330

email: terezatrefna@centrum.cz

 

 

foto použito z kaledáře 2013 a 2014 , fotograf Tomáš Tesař -13, Renáta Foltysová  14