Společně za svým snem . . .

Czech Mix Team


Czech Mix Team o.s., IČO 01290380
Fio banka č.ú.: 2400348670/2010

czechmixteam@email.cz

První "zkouška" v Opavě

Czech Mix Team opět chystá kalendář

13.11.2013 19:46

Po úspěchu premiérového kalendáře 2013, chystá Czech Mix Team podobně půvabné pokračování i na rok příští. Posezónní volno pomaličku končí a po téměř měsíci aktivního odpočinku opět cyklistky nasedají na své stroje a vyráží vstříc hodinám tvrdé dřiny. A nejen to, po loňském premiérovém počinu opět fotí něžný kalendář snoubící půvaby slečen cyklistek a jejich „karbonových ořů“.

Tentokrát bude focení stylizováno jako „závodní rok cyklistky“. Poodhalí nám, jak vypadá svět ženy cyklistky, a to od brzkého ranního budíčku přes každodenní tréninkovou dřinu až po zaslouženou vítěznou oslavu po závodě.

Fotit se bude již tento víkend v Opavě. Letos se fotoaparátu chopí zkušená fotografka mnoha žánrů, běžkyně a rebelka, Renata Foltysová (www.renaticefoto.cz).

Kalendář bude možnost předobjednat na www.mojekolo.cz, čímž bude zajištěno včasné doručení. Mediálním partnerem je webový portál roadcycling.cz.

V letošním roce se Czech Mix Team mohl díky výtěžku z kalendáře a finanční podpory Skupiny ČEZ KOLA MOJŽÍŠ zúčastnit etapového závodu Grácia Orlová, závodů v obci Ybbs an der Donau a v obci Wels, etapového závodu v Langenlois, které se jely v rámci Rakouského poháru, etapového závodu v Albstadtu a etapového závodu v Polsku.

V roce 2012 vydal Czech Mix Team 500ks kalendářů, které se v následujícím roce beze zbytku prodaly či darovaly. Příjmy sestávající se z prodeje kalendářů a obdržených darů, byly vykryty výdaji za výjezdy na zahraniční závody (startovné, PHM, staff).

Toto jsou čísla, která mluví za vše. Dnes již víme, že to má smysl. Tímto děkujeme všem, co nás jakýmkoliv způsobem podpořili.

A chcete-li, aby další sezóna byla ještě lepší, buďte nám věrní i v roce 2014 ;-).