Společně za svým snem . . .

Czech Mix Team


Czech Mix Team o.s., IČO 01290380
Fio banka č.ú.: 2400348670/2010

czechmixteam@email.cz

Cyklistky si vydělávají na lepší závody focením kalendáře

22.10.2014 22:55
 

Cyklistky si vydělávají na lepší závody focením kalendáře

Velikost textu:

Praha – Sport a krásné ženy patří k sobě. Důkazem je například kalendář fotografií českých cyklistek. Závodnice z Czech mix týmu se už třetím rokem snaží touto netradiční formou přilákat nové fanoušky a hlavně vybrat peníze na podporu ženské cyklistiky.

přehrát video
Cyklistky si přivydělávají focením kalendáře

Czech mix tým podporuje a sdružuje závodnice z několika klubů, proto aby mohly startovat na mezinárodních závodech. Peníze získané z prodeje nového kalendáře celý projekt z velké části financují.

Toho využívá i 29letá Tereza Beranová, která se focení zúčastnila už potřetí. "Potřebujeme se zlepšovat a získávat zkušenosti. Ty získáme nejvíce na mezinárodních závodech. Výtěžek půjde hlavně na to, abychom se mohly účastnit lepších závodů," vysvětlila Beranová.

Samotné focení je pro závodnice netradiční zkušeností a zajímavým zpestřením konce sezony. Díky kalendáři budou cyklistky v příštím roce startovat na minimálně dvou etapových závodech v zahraničí.

 

 

 

https://www.ceskatelevize.cz/sport/ostatni/cyklistika/289656-cyklistky-si-vydelavaji-na-lepsi-zavody-focenim-kalendare/?mobileRedirect=off