Společně za svým snem . . .

Czech Mix Team


Czech Mix Team o.s., IČO 01290380
Fio banka č.ú.: 2400348670/2010

czechmixteam@email.cz

Cyklistka Martina Růžičková mění stáj a nakonec míří do Německa do týmu KOGA Ladies.

16.01.2015 01:01

Cyklistka Martina Růžičková mění stáj a nakonec míří do Německa do týmu KOGA Ladies.Původně se hovořilo že má Martina zamířit do Lounského týmu, ale nakonec Martina zamíří do Německého týmu KOGA Ladies.


Martina Růžičková patří mezi ostřílené silničářky, je několikanásobná mistryní ČR a mezi její největší výsledek určitě patří třetí místo v UCI závodě Grand Prix el Salvador, nebo šesté v dalším UCI závodě tentokrát v Itálii Memorial Davide Fardelli. Martina má na svém kontě i start naOH v Aténách.


 

V minulosti oblékala dres Italského UCI týmu Michela Fanini Rox, nebo také dvou týmů Rakouských. Poslední dva roky závodila za Litevský UCI tým, který měl sídlo v Itálii.
Na ten by ale nejraději zapomněla. „Loňská sezóna byla strašná. Rozpadl se tým, nebyly tam v podstatě žádné závody, přišla zranění. Zkrátka všechno špatně." svěřuje se Martina.

 

K novému působišti nám řekla: „Budu jezdit závody UCI anebo kvalitně obsazený německý pohár, doma by to třeba byly jen České poháry. To byl ten hlavní důvod, proč jsem se na poslední chvíli rozhodla takto. Takto mám šanci bojovat s těmi nejlepšími."

Martina v minulých dnech určitě nezahálela. V prosinci jela MČR na draze v omniu, kde skončila druhá. Pak následovalo soustředění v Calpe ve Španělsku a v lednu startovala na dráze 6days Bremen. Tam vyhrála speciální vložený závod, a byla třetí v bodovačce, šestá ve vylučovačce. Celkově se umístila na pátém místě.


Nyní ji čeká soustředění v Harrachově, opět šestidenní závod na dráze v Berlíně a koncem ledna desetidenní soustředění na Mallorce. 

Martina Růžičková 

2015 KOGA Ladies Německo
2014Forno d'Asolo - Astute (UCI) Litva 
2013Pasta Zara - Cogeas (UCI) Litva 
2012S.C. Michela Fanini Rox (UCI) Italie 
2011S.C. Michela Fanini Rox (UCI) Italie 
2010S.C. Michela Fanini Rox (UCI) Italie 
2009Team Uniqa - Elk Rakousko 
2008Elk Haus - Nö Rakousko 
2007 Dukla Praha / Vyškov