Společně za svým snem . . .

Czech Mix Team


Czech Mix Team o.s., IČO 01290380
Fio banka č.ú.: 2400348670/2010

czechmixteam@email.cz

Cyklistika je všudypřítomná..Focení kalendáře cyklistek 2015

26.10.2014 01:01

Cyklistika je všudypřítomná, tak zní téma již třetího ročníku cyklistického kalendáře, který nafotily o víkendu české cyklistky ze všech koutů republiky pod záštitou Czech Mix Teamu.

Letošní kalendář vznikal v našem hlavním městě, dívky tak využily nádherných historických i současných znaků, které jsou neodmyslitelnou součástí Prahy a vůbec celé České republiky. Fotografie tak zachycují cyklistky třeba na pražských schodech, v botanické zahradě, na Žižkově či ve sportovním areálu v Tróji.

Focení probíhalo dva dny, během nichž se cyklistky musely vžít do role modelek a to se vším všudy. Po brzkém ranním budíčku následovala pečlivá příprava, která v sobě zahrnovala profesionální líčení od Jany Maťašovské, úpravu vlasů provedla Michaela Vítková a pak samotné fotografování, které měl ve svých rukou zkušený fotograf Tomáš Tesař.

Mezi zúčastněnými dívkami byla vítězka celkového pořadí Českého poháru na silnici pro rok 2014 Zuzana Neckářová, medailistka z Mistrovství republiky Pavlína Šulcová a vítězka etapy UCI závodu v Rusku Tereza Trefná a další. Koupí kalendáře holkám opět přiblížíte možnost účastnit se mezinárodních závodů, kde mohou nasbírat nejvíce zkušeností. Letos díky Vám dostaly možnost závodit v mezinárodní konkurenci i nadějné kadetky a zúčastnily se etapového závodu v Německu.

 

Kalendář bude možné zakoupit ve vybraných prodejnách Specialized Concept Store a na internetových stránkách Czech mix teamu – www.czech-mix-team.cz.

Velké poděkování patří všem partnerům, kteří svojí podporou přispívají k rozvoji ženské cyklistiky u nás.

Czech mix team