Společně za svým snem . . .

Czech Mix Team


Czech Mix Team o.s., IČO 01290380
Fio banka č.ú.: 2400348670/2010

czechmixteam@email.cz

Anton Vos - fotograf kalendáře pro rok 2016

30.10.2015 11:15

Jedním z členů týmu, který se podílel na podobě kalendáře pro rok 2016 je nizozemský fotgraf Anton Vos. V cyklistice je jeho jméno známé předevšík díky jeho sestře Marianne. Sám Anton o své kariéře fotografa napsal:

"Started with photography in 2009, when Cor Vos (most famous cycling photographer in the Netherlands) asked me to follow a workshop. He told me he could help me with getting better foto's for my sisters website. At that moment I started to learn about photography. But the best way of learning is to do it during the races. Last year I photographed the worldcup women cycling races for the UCI and I was very honored to do it. You travel around the world see a lot of places and get to know a lot of people! Thats what I love about this job. Also that I meanly focus on the women's cycling, I find that they deserve the full attention of the cycling fans, because most of the time women races are more exiting to watch! After I photographed at the worlds in Richmond, I got the opportunity to shoot the photo's for the calendar of the Czech mix team 2016! It was a very nice experience!"

("Začal jsem s focením v roce 2009, když mi Cor Vos (nejznámnější cyklistický fotograf v Nizozemí) nabídl účast na workshopu. Řekl mi, že by mi mohl pomoci vylepšit fotografie na webové stránky mé sestry. V ten okamžik jsem se začal učit fotit. Nejlepším způsobem, jak se focení naučit, je v průběhu závodů. Loni jsem fotil světový pohár žen pro UCI, což pro mne byla velká čest. Cestujete po světě, poznáváte mnoho míst a setkáváte se se spoustou lidí! To je to, co na téhle práci miluji. Zaměřuji se hlavně na ženskou cyklistiky, myslím, že si zaslouží plnou pozornost cyklistických fanoušků, protože jsou z diváckého hlediska velmi zajímavé. Poté, co jsem fotil mistrovství světa v Richmondu, dostal jsem příležitost vyfotit kalendář Czech Mix Teamu na rok 2016! Byla to krásná zkušenost!")