Společně za svým snem . . .

Czech Mix Team


Czech Mix Team o.s., IČO 01290380
Fio banka č.ú.: 2400348670/2010

czechmixteam@email.cz

                                                                 

 

Aktuality

Hlohovec – první otvírací závod silniční cyklistické sezóny v ČR Trofeo Cinelli - VC Hlohovce se startoval v prvním jarním měsíci, ikdyž tomu počasí nenasvědčuje. Kategorie ženy elite startovala s kategorií junioři a muži – hobby. Nejlépe si v pelotonu počínala úřadující mistryně ČR Pavlína Šulcová, která se neustále pohybovala v popředí pelotonu, kde hýřila aktivitou. Ikdyž také poznala v...
Češka Katarina Hranaiova (Bigla) , obsadila třetí místo v kritériu Affoltern a Albis. Zítra odjede jedna část týmu Bigla do Belgie na UCI závod GP Dottignies který se pojede v pondělí a GP Dottignies.Druhá část týmu se stěhuje do Stuttgartu na Schönaich závodu.   Kriterium Affoltern a Albis 1, Desiree Ehrler (Bigla) 2, Corinne Overney (O2 MTB) 3, Katarina Hranaiova (Bigla) 4, Jaqueline Hahn...
Jarmila Machačová je mistryní světa Česká závodnice Jarmila Machačová se poprvé v kariéře stala mistryní světa v dráhové cyklistice. Sedmadvacetiletá reprezentantka ovládla v Minsku bodovací závod, který je její parádní disciplínou. Machačová dosáhla na životní úspěch díky úniku v úvodu závodu, kdy se dostala dopředu společně s Mexičankou Sofií Arreol a Jamie Wong...
<< 10 | 11 | 12 | 13 | 14

Czech Mix Team

Sdružení ženské silniční cyklistiky sestávající se z českých cyklistek převážně závodící na profesionální úrovni. Několikrát do roka se společně účastní etapových závodů světových pohárů konkrétně Gracia Orlová, Tour de Feminin, Tour de I´Ardeche (Francie) a jiných obdobného charakteru. V rámci ČR se jako jednotlivkyně účastní dalších závodů pod záštitou svého týmu. Sdružení vzniklo jako podpora závodnic na účasti závodů mezinárodního charakteru, aby dostaly tu možnost zazávodit si ve světovém peletonu, získat další zkušenosti a obohatit tak silniční ženskou cyklistiku i u nás v ČR. Těšíme se na Vaši podporu ať už při závodení nebo prostřednictvím médií.

 

Czech mix Team (english)

The association started as a support for female cyclists to take part in international contests.The aim is to give opportunities in competitions worldwide,to attain experience and on the way enrich the tradition of the sport in the Czech Republic. The association is composed of Czech female cyclists,most of whom compete on a professional level.Several times a year they participate in international events such as Gracia Orlova,Tour de Feminin,Tour de I'Ardeche /France/ and others of a similar class. However,in the framework of Czech Republic,each competitor is able to participate individually ,in other events,under the protection of their own teams. We will be delighted and look forward to your support,either during competitions or by media coverage and interaction.

 

Czech mix Team (Deutsch)

Verein der Frauenstraßenradsport besteht am meisten aus den tschechischen professionellen Radfahrerinnen. Mehrmals im Jahr nehmen sie auf den Weltcups teil, z.B Gracia Orlová, Tour de Feminin, Tour de I´ Ardeche / Frankreich/ und auf anderen Weltkämpfen der ähnlichen Weisenarten. Im Rahmen des Tschechien starten sie als Einzelnen unter der Teamsobhut bei verschiedenen Wettbewerben. Der Verein ist als die Unterstützung der Radfahrerinnen auf den Internationalwetkämpfen entstanden, dass sie auch die Gelegenheit in das Weltpeleton zu teilnehmen haben, sowie die neuen Erfahrungen sammeln und damit die Straßenradsport von den Frauen in CZ erweitern und bereichern. Wir freuen uns auf Ihre Unterstützung, ob bei einem Wettbewerb oder durch die Massenmediums.

 

Czech mix Team (italian)

L´associazione é stata fondata per sostenere le donne cicliste a partecipare alle gare in campo internazionale e guadagnare cosí le esperienza. Vogliamo arrichire cosí il ciclismo femminile anche in Repubblica Ceca.

L´associazione del ciclismo femminile é composto da cicliste ceche, che corrono in livello professionale. Si riuniscono ogni anno per partecipare a gare internazionali a tappe, precisamente Grazia Orlová, Tour de Feminin Krásná Lípa, Tour de L´Ardeche (Francia) e ad altre gare simile. A casa, nella Repubblica Ceca, partecipano a gare nei propri team. Crediamo nel vostro sostegno alle nostre cicliste durante l´attivitá agonistica o tramite la pubblicitá.

 

 

 

 

 

 

SPŘÁTELENÉ WEBY

            
 
           
 
 
 
 
 
 

 

DRES CZECH MIX TEAM