Fio banka č.ú.: 2400348670/2010

michalfrantik@seznam.cz , info@bicyklkriz.com, voracova@gmail.com, bozka.kucerova@seznam.cz

Trefná v Polsku dvakrát na bedně

18.08.2013 00:00

Dvě pódiová umístění vybojovala ve čtyřetapovém závodu Górskiego Wałbrzyskiego v Polsku česká reprezentantka Tereza Trefná startující v drezu Czech mix teamu. V celkové klasifikaci obsadila 16. místo se ztrátou 47 vteřina za vítěznou domácí cyklistkou Paulinou Brzeznou-Bentowskou.

Trefná nejdříve v první etapě, kterou bylo večerní kritérium, skončila druhá Brzeznou-Bentowskou, ale na soupeřky ztratila především ve druhé etapě, kterou byla horská časovka na 3,6 kilometru, kdy skončila až na 29. místě. Ve třetí etapa byla osmá a v závěrečné čtvrté zopakovala druhé místo z první etapy, když ve spurtu nestačila jen na Katarzynu Pawlowskou.

Konečné pořadí:

1. Brzezna-Bentowská 5:16:04, 2. Szybiaková +12, 3. Bujaková +12, 4. Niewiadomá +15, 5. Pawlowská (všechny Pol.) +16, ...16. Trefná +47, 22. Hlubinková +1:01, 27. Vlachová +3:52, 29. Lorencová +4:25, 32. Kučerová (všechny ČR) +8:40.