Společně za svým snem . . .

Czech Mix Team


Czech Mix Team o.s., IČO 01290380
Fio banka č.ú.: 2400348670/2010

michalfrantik@seznam.cz , info@bicyklkriz.com, voracova@gmail.com, bozka.kucerova@seznam.cz

Tour Cycliste Femini International de l´Ardeche 2012 - Francie

01.10.2012 00:00

Slozeni tymu: Sulcova, Blahova, HANSELMANN Nicole (Svycarsko), Hranaiova, Bartosova, Berkova

prolog ITT
1 Cecilie Johnsen (Nor) Norwegian National Team 0:03:09
2 Kristin McGrath (USA) USA National Team 0:00:01
3 Amélie Rivat (Fra) Vienne - Futuroscope 0:00:05
21 Pavlina Sulco...va (Cze) Mixed Team 3 0:00:10
59 Katarina Hranaiova (Cze) Mixed Team 3 0:00:20
62 Irena Berkova (Cze) Mixed Team 3 0:00:21
77 Veronika Blahova (Cze) Mixed Team 3 0:00:23
102 Denisa Bartosova (Cze) Mixed Team 3 0:00:45

1stage
1 JOHNSEN Cecilie NOR EL 3:22:06
2 CORDON Audrey FUT EL 3:22:06
3 KOZONCHUK Oxana BPK EL 3:22:06
24 SULCOVA Pavlina MX3 EL 3:34:10 0:12:04
28 BLAHOVA Veronika MX3 EL 3:34:10 0:12:04
35 HRANAIOVA Katarina MX3 EL 3:34:10 0:12:04
51 * HANSELMANN Nicole MX3 EL 3:34:10 0:12:04
88 * BARTOSOVA Denisa MX3 EL 3:38:01 0:15:55
94 BERKOVA Irena MX3 EL 3:38:01 0:15:55

2. stage
1 113 MOOLMAN Ashleigh LBL EL 0:05:18:
2 1 POOLEY Emma MX1 EL 0:05:25: 0:00:07
3 22 WILES Tayler USA EL 0:05:28: 0:00:10
43 71 SULCOVA Pavlina MX3 EL 0:05:50: 0:00:32
65 76 * HANSELMANN Nicole MX3 EL 0:05:59: 0:00:41
66 72 HRANAIOVA Katarina MX3 EL 0:06:00: 0:00:42
81 74 BLAHOVA Veronika MX3 EL 0:06:08: 0:00:50
87 75 BERKOVA Irena MX3 EL 0:06:14: 0:00:56
93 73 * BARTOSOVA Denisa MX3 EL 0:06:22: 0:01:04

3. stage
1 1 POOLEY Emma MX1 EL 2:32:26
2 11 NUMAINVILLE Joëlle CAN EL 2:34:06 0:01:40
3 144 KOZONCHUK Oxana BPK EL 2:34:06 0:01:40
47 72 HRANAIOVA Katarina MX3 EL 2:40:10 0:07:44
76 * HANSELMANN Nicole MX3 EL 2:45:54 0:13:28
70 74 BLAHOVA Veronika MX3 EL 2:50:23 0:17:57
76 71 SULCOVA Pavlina MX3 EL 2:50:23 0:17:57
77 73 * BARTOSOVA Denisa MX3 EL 2:50:23 0:17:57
95 75 BERKOVA Irena MX3 EL 2:56:16 0:23:50

4.stage
1 11 NUMAINVILLE Joëlle CAN EL 3:55:59
2 146 AMIALIUSIK Alena BPK EL 3:55:59
3 174 * COLLINS Emily BOU EL 3:55:59
37 72 HRANAIOVA Katarina MX3 EL 4:07:47 0:11:48
40 71 SULCOVA Pavlina MX3 EL 4:07:47 0:11:48
59 76 * HANSELMANN Nicole MX3 EL 4:07:47 0:11:48
68 74 BLAHOVA Veronika MX3 EL 4:11:52 0:15:53
82 73 * BARTOSOVA Denisa MX3 EL 4:22:15 0:26:16
90 75 BERKOVA Irena MX3 EL 4:39:16 0:43:17

5. stage
1 161 RYAN Carla EFV EL 3:10:34
2 11 NUMAINVILLE Joëlle CAN EL 3:12:06 0:01:32
3 115 DE VUYST Sofie LBL EL 3:12:14 0:01:40
26 71 SULCOVA Pavlina MX3 EL 3:16:18 0:05:44
28 76 * HANSELMANN Nicole MX3 EL 3:21:30 0:10:56
52 72 HRANAIOVA Katarina MX3 EL 3:29:02 0:18:28
60 74 BLAHOVA Veronika MX3 EL 3:29:16 0:18:42
83 73 * BARTOSOVA Denisa MX3 EL 3:39:23 0:28:49
87 75 BERKOVA Irena MX3 EL 3:39:23 0:28:49

6. stage
1 1 POOLEY Emma MX1 EL 2:46:23
2 22 WILES Tayler USA EL 2:50:05 0:03:42
3 4 NEYLAN Rachel MX1 EL 2:50:05 0:03:42
27 71 SULCOVA Pavlina MX3 EL 2:54:01 0:07:38
56 72 HRANAIOVA Katarina MX3 EL 2:58:48 0:12:25
59 76 * HANSELMANN Nicole MX3 EL 2:58:48 0:12:25
62 74 BLAHOVA Veronika MX3 EL 3:02:13 0:15:50
71 73 * BARTOSOVA Denisa MX3 EL 3:02:13 0:15:50
83 75 BERKOVA Irena MX3 EL 3:08:50 0:22:27

PRIME DU 10EME ANNIVERSAIRE
PRIME 10,000 km 1
1 KOZONCHUK Oxana BEPINK 144 2
2 HRANAIOVA Katarina MIXTE 3 72 1

general
1 1 POOLEY Emma MX1 EL 16:00:50
2 113 MOOLMAN Ashleigh LBL EL 16:06:01 0:05:11
3 22 WILES Tayler USA EL 16:06:13 0:05:23
42 71 SULCOVA Pavlina MX3 EL 16:51:48 0:50:58
50 76 * HANSELMANN Nicole MX3 EL 16:57:32 0:56:42
51 72 HRANAIOVA Katarina MX3 EL 16:59:26 0:58:36
65 74 BLAHOVA Veronika MX3 EL 17:17:34 1:16:44
80 73 * BARTOSOVA Denisa MX3 EL 17:42:31 1:41:41
84 75 BERKOVA Irena MX3 EL 18:11:30 2:10:40