Společně za svým snem . . .

Czech Mix Team


Czech Mix Team o.s., IČO 01290380
Fio banka č.ú.: 2400348670/2010

michalfrantik@seznam.cz , info@bicyklkriz.com, voracova@gmail.com, bozka.kucerova@seznam.cz

Mistrovství České republiky v časovce dvojic a jednotlivců do vrchu

16.09.2013 00:00

Mistrovství České republiky v časovce dvojic a jednotlivců do vrchu

Mistrovství České republiky v časovce jednotlivců do vrchu pořádal oddíl CK Příbram v Dobříši. Nejlépe si vedl mezi muži elite Jiří Hudeček  (Bauknecht Author)
Muži elite
1 Hudeček Jiří (Bauknecht Author) 12:28,73
2 Okrouhlický Tomáš (AC Sparta Praha) 12:55,15
3 Kukrle Michael (TJ Favorit Brno) 13:14,81
4 Novák Petr (Lawi Author Team) 13:39,85
5 Sláma Jaroslav (Vysocina cycling)14:06,38
Muži masters
1 Blinka Luděk(Cyklo mxm Hulín) 14:30,64
ženy elite
1 Šmídová Anna (Ghost mojekolo.cz)16:37,75
2 Bartošová Denisa (CK Feso Petřvald) 16:37,96
3 Mrkvicová Veronika (TJ Favorit Brno) 17:13,75
4 Lorencová Judita (Ghost mojekolo.cz) 17:37,60
5 Kotalová Veronika (CK Feso Petrvald) 17:52,45
6 Kučerová Božena (Velosport Domažlice) 18:23,30
ženy masters
1 Ščučková Jiřina (Silný team Uničov) 19:29,75
juniorky
1 Hovoraková Anna (TJFavorit Brno)18:03,45
2 Rotterová Aneta (SK Duha Fort Lanškroun) 18:14,03
3 Ticháčková Klára (Dukla Praha) 18:31,36
Šampionát v časovce dvojic v kategorii ženy elite vyhrála s přehledem dvojce Trefná , Machačová před dvojicí Mrkvicová ,Simonová. V kategorii ženy masters pak Ščučková , Báčová a v kategorii juniorek sestry Drahotovi

Výsledky:

Žáci (25 km):

1. Klabouch, Vavrek (Madeta Fotness/Haibike/Favorit Brno) 37:34.

Žákyně (25 km):

1. Džerengová, Hájková (Velo Praha/SKP Duha Lanškrnoun) 44:50.

Kadeti (25 km):

1. Brázda, Šorm (Cyklo Mapei Kaňkovský/Carla.kupkolo.cz) 33:41.

Kadetky (25 km):

1. Drdová, Neumannová (CK Příbram/Favorit Brno) 43:02.

Juniorky (25 km):

1. A. Drahotová, E. Drahotová (TJ Cykloprag) 37:15, 2. Ticháčková, Bodláková (Dukla Praha) +2:48, 3. Válková, Moravcován (Lok. Beroun/Stadion Louny) +4:27.

Ženy (25 km):

1. Trefná, Machačová (Alltraining.cz/Dukla Praha) 36:26, 2. Mrkvicová, Simonová (Favorit Brno/Cyklotrénink-František Trkal) +1:53, 3. Kotalová, Bartošová (CK Feso Petřvald) +1:53.

Junioři (50 km):

1. Schlegel, Sekanina (Favorit Brno/Moravec Merida Czech MTB Team)1:06:17, 2. Adámek, Kohout (Dukla Praha) +1:33, 3. Kubík, Pietrula (TJ Plamen Chodov/Dukla Praha) +2:58.

Muži (50 km):

1. Kozubek, Bucháček (Bauknecht Author) 1:31, 2. Hudeček, J. Polnický (Bauknecht Author) +12, 3. Zechmeister, Hošek (Bauknecht Author) +35, 4. Nesveda, Okrouhlický (Sparta Praha) +50, 5. Turek, Kukrle (Favorit Brno) +1:06, 6. Sisr, Fürst (Dukla Praha) 1:

http://bikestream.cz/aktualni-tema/12033-mistrovstvi-ceske-republiky-v-casovce-dvojic-a-jednotlivcu-do-vrchu.html