Společně za svým snem . . .

Czech Mix Team


Czech Mix Team o.s., IČO 01290380
Fio banka č.ú.: 2400348670/2010

michalfrantik@seznam.cz , info@bicyklkriz.com, voracova@gmail.com, bozka.kucerova@seznam.cz

Górskiego Wałbrzyskiego v Polsku stage race / etapovy zavod

24.03.2013 04:06

Trefná v Polsku dvakrát na bedně

Dvě pódiová umístění vybojovala ve čtyřetapovém závodu Górskiego Wałbrzyskiego v Polsku česká reprezentantka Tereza Trefná startující v drezu Czech mix teamu. V celkové klasifikaci obsadila 16. místo se ztrátou 47 vteřina za vítěznou domácí cyklistkou Paulinou Brzeznou-Bentowskou.

Trefná nejdříve v první etapě, kterou bylo večerní kritérium, skončila druhá Brzeznou-Bentowskou, ale na soupeřky ztratila především ve druhé etapě, kterou byla horská časovka na 3,6 kilometru, kdy skončila až na 29. místě. Ve třetí etapa byla osmá a v závěrečné čtvrté zopakovala druhé místo z první etapy, když ve spurtu nestačila jen na Katarzynu Pawlowskou.

1.etapa (noční kritérium):
1. BRZEŻNA-BENTKOWSKÁ PaulinaTKK PACIFIC TORUŃ
2. TREFNÁ Tereza CZECH MIX TEAM
3. PAWŁOWSKA Katarzyna PZKOL KADRA TOROWA
13. GERRIE Jeanette (Novy Zeland) CZECH MIX TEAM
22. VLACHOVÁ Sona CZECH MIX TEAM
24 HLUBIKOVA Nikola CZECH MIX TEAM
34 KUCEROVA Bozena CZECH MIX TEAM
37 BARTOSOVA Denisa CZECH MIX TEAM
Web výsledky:
http://naszosie.pl/2013/08/brzezna-bentkowska-slawek-i-lasek-pierwszymi-liderami-gwwk/
 
2. etapa (časovka jednotlivců):
1. SZYBIAK Ewelina CWKS RESOVIA RZESZÓW
2. BRZEŻNA-BENTKOWSKÁ Paulina TKK PACIFIC TORUŃ
3. BUJAK Eugenia PZKOL KADRA TOROWA
15. BARTOŠOVÁ Denisa CZECH MIX TEAM
27. HLUBINKOVÁ Nikola CZECH MIX TEAM
29. TREFNÁ Tereza CZECH MIX TEAM
Web výsledky:
http://naszosie.pl/2013/08/gorski-walbrzyski-wyscig-kolarski-szybiak-socha-i-sojka-najlepsi-naczas/
Na odpoledním Memoriálu ,,Janusza Wilczewskiego“ čekala závodnice těžká kopcovitá etapa, plná
vrchařských prémií, která měla prověřit výkonnost všech.
 
3.etapa (závodů jednotlivců):
1. BRZEŻNA-BENTKOWSKÁ PaulinaTKK PACIFIC TORUŃ
2. MIELNIK Natalia LKS ATOM BOXMET DZIERŻONI
3. NIEWIADOMÁ Katarzyna TKK PACIFIC TORUŃ
8. TREFNÁ Tereza CZECH MIX TEAM
20. BARTOŠOVÁ Denisa CZECH MIX TEAM
26. HLUBINKOVÁ Nikola CZECH MIX TEAM
Web výsledky:
http://naszosie.pl/2013/08/krolewski-etap-gwwk-dla-pikulik-banuscha-i-brzeznej-bentkowskiej/
 
4.etapa (závodů jednotlivců):
1. PAWŁOWSKA Katarzyna PZKOL KADRA TOROWA
2. TREFNÁ Tereza CZECH MIX TEAM
3. KRAWCZYK Monika MAYDAY TEAM START LUBLIN
26. LORENCOVÁ Judita CZECH MIX TEAM
28. VLACHOVÁ Soňa CZECH MIX TEAM
Web výsledky:
http://naszosie.pl/2013/08/brzezna-bentkowska-banusch-oraz-socha-triumfatorami-gorskiegowalbrzyskiego-
wyscigu-kolarskiego/
 
Konecne poradi:
1 BRZEŻNA-BENTKOWSKA PaulinaTKK PACIFIC TORUŃ 5 16 04
2 SZYBIAK Ewelina CWKS RESOVIA RZESZÓW 0 00 12
3 BUJAK Eugenia PZKOL KADRA TOROWA 0 00 12
4 NIEWIADOMA Katarzyna TKK PACIFIC TORUŃ 0 00 15
5 PAWŁOWSKA Katarzyna PZKOL KADRA TOROWA 0 00 16
16 TREFNA Tereza CZECH MIX TEAM 0 00 47
22 HLUBIKOVA Nikola CZECH MIX TEAM 0 01 01
23 (NZL)GERRIE Jeanette CZECH MIX TEAM 0 01 13
27 VLACHOVA Sona CZECH MIX TEAM 0 03 52
29 LORENCOVA Judita CZECH MIX TEAM 0 04 25
32 KUCEROVA Bozena CZECH MIX TEAM 0 08 40
36 SIMONOVA Monika CZECH MIX TEAM 0 15 20
http://naszosie.pl/wp-content/uploads/2013/08/20130817_4_KO.pdf
http://www.naszosie.pl/tag/gorski-walbrzyski-wyscig-kolarski/
 
 
Závod tvoří celkem 3.etapy:
1. etapa 23. 8. 2013 - kritérium v Albstadt-Truchtelfingen - celkem 30 kol
(30km),
2. etapa 24. 8. 2013 - závod jednotlivců v Albstadt-Truchtelfingen - délka tratě
84km,
3. etapa 25. 8. 2013 - závod jednotlivců v Albstadt-Tailfingen - délka tratě 80km.
Složení týmu:
Denisa Bartošová (U23) ,
Nikola Hlubinková (U23) ,
Božena Kučerová ( Elite) ,
Judita Lorencová (U23) ,
Martina Růžičková (Elite),
Tereza Trefná (Elite) ,
Soňa Vlachová (Elite).