Společně za svým snem . . .

Czech Mix Team


Czech Mix Team o.s., IČO 01290380
Fio banka č.ú.: 2400348670/2010

michalfrantik@seznam.cz , info@bicyklkriz.com, voracova@gmail.com, bozka.kucerova@seznam.cz

CZECH CUP 2014 - road and track - General / women / ČESKÝ POHÁR - silnice a draha - celkové pořadí - ženy

04.12.2014 13:14

CZECH CUP 2014 - road - Genera / women elitel / ČESKÝ POHÁR - silnice - celkové pořadí - ženy elite

1 SÁBLÍKOVÁ Martina NowiS Team 145

2 NECKÁŘOVÁ Zuzana Alltraining.cz 137

3 SVOBODOVÁ Jana KCR ROUDNICE N. L. 94

4 HAVLÍKOVÁ Pavla YOUNG TELENET FIDEA CYCLING 90

5 BARTOŠOVÁ Denisa CK FESO PETŘVALD 82

6 TREFNÁ Tereza Alltraining.cz 80

7 MACHAČOVÁ Jarmila TEAM DUKLA PRAHA 76

8 GARGELOVÁ Tereza TJ UNIČOV 65

9 KUČEROVÁ Božena VELOSPORT DOMAŽLICE 56

10 ZÁLESKÁ Lucie TEAM DUKLA PRAHA 54

11 DRAHOTOVÁ Anežka CTP Šimůnek 54

12 KREJCÁRKOVÁ Adéla TJ STADION LOUNY 47

13 MIKULÁŠKOVÁ Martina TJ STADION LOUNY 47

14 ŠULCOVÁ Pavlína BMC RACING 36

15 DRAHOTOVÁ Eliška CTP Šimůnek 31

16 LORENCOVÁ Judita NOVATOP - LAPIERRE 30

17 RŮŽIČKOVÁ Martina TEAM DUKLA PRAHA 20

18 KOTALOVÁ Veronika CK FESO PETŘVALD 19

19 ŠMÍDOVÁ Anna Nilfisk ALTO pro cycling 19

20 VÁLKOVÁ Kateřina TJ LOKOMOTIVA BEROUN 18

21 MAJEROVÁ Tereza TJ KOVO PRAHA 16

22 HLUBINKOVÁ Nikola VEUS VYŠKOV 14

23 BLÁHOVÁ Veronika TJ UNIČOV 12

24 MRKVICOVÁ Veronika TJ FAVORIT BRNO 12

25 JANKA Jiří ČSC Praha 11

26 TICHÁČKOVÁ Klára DUKLA PRAHA 8

27 Potůčková Eva CYKLO ATOM 8

28 KUNTOVÁ Vendula REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN 7

29 KUKULOVÁ Martina STEVENS Bikes - EMILIO SPORT 6

30 VLACHOVÁ Soňa VEUS VYŠKOV 6

31 ŠULCOVÁ Eliška BICYKL KŘÍŽ TEAM ÚSTÍ n.Labem 5

32 PECHA Ondřej TEAM CUBE - EUROREGION NISA 4

33 DANĚČKOVÁ Romana MAPEI CYKLO KAŇKOVSKÝ 3

34 JURKOVÁ Soňa BIKE 2000 2

35 ŠULCOVÁ Eliška SK CYKLOTOUR ÚSTÍ NAD LABEM 2

36 TŘASÁKOVÁ Ladislava CYKLOPROFI HOLICE1

37 DŘÍMALOVÁ Eliška NowiS Team 1

38 HRUŠKOVÁ Monika Nilfisk ALTO pro cycling 1

39 VALENTOVÁ Tereza TJ FAVORIT BRNO 1

40 FALCOVÁ Hana Alltraining.cz 1

women junior

1 NOSKOVÁ Nikola KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N 180

2 ROTTEROVÁ Aneta SKP DUHA FORT Lanškroun 141

3 BODLÁKOVÁ Anna DUKLA PRAHA 150

4 PLANIČKOVÁ Eva SKC Tufo Prostějov 125

5 BAJGEROVÁ Nikola KC KOOPERATIVA SG JABLONEC 118

6 DRDOVÁ Anna DUKLA PRAHA SCM: KOVO 98

7 HOŠMANOVÁ Tereza KC KOOPERATIVA SG JABLONEC 85

8 MRÁČKOVÁ Kristýna SKC Tufo Prostějov 56

9 PRŮDKOVÁ Barbora NUTREND SPECIALIZED RACING 54

10 KRZYŽANKOVÁ Lenka KC KOOPERATIVA SG JABLONEC 50

11 VLČKOVÁ Veronika TJ ZČE CYKLISTIKA PLZEŇ 42

12 HOVOŘÁKOVÁ Anna TJ FAVORIT BRNO 32

13 ZDRÁHALOVÁ Nikol NowiS Team 28

14 CZECZINKAROVÁ Jana BIG SHOCK TEAM o. s. 23

15 VANÍČKOVÁ Elena REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN 22

16 KLIMKOVÁ Adriana TEAM BIKECENTRUM Olomouc 21

17 KAŇKOVSKÁ Sára ASO DUKLA BRNO 15

18 KERSCHBAUMMAYR Natálie NowiS Team 14

19 POLÁČKOVÁ Pavlína TJ FAVORIT BRNO 13

20 BŘEZINOVÁ Daniela REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN 13

21 ADÁMKOVÁ Jana APACHE LOKO TRUTNOV 11

22 MUDŘÍKOVÁ Kateřina CK FESO PETŘVALD 10

23 KAŇKOVSKÁ Ema ASO DUKLA BRNO 9

24 KLAUKOVÁ Aneta CYKLOTEAM OSTROV 7

25 MORAVCOVÁ Markéta TJ STADION LOUNY 7

26 STOČKOVÁ Nikol BIKE 200 4

27 KŘÍŽOVÁ Klára Kola-bbm.cz 1

women cadet
1 NEUMANOVÁ Tereza TJ FAVORIT BRNO 194

2 CETKOVSKÁ Ema SKC Tufo Prostějov 125

3 DŽERENGOVÁ Barbora DUKLA PRAHA 116
....more in - více na: http://vysledky.cyklovysledky.cz/

women pupil
1 HÁJKOVÁ Markéta SKP DUHA FORT Lanškroun 233

2 Martínková Michaela TJ FAVORIT BRNO SCM 141

3 JANDOVÁ Veronika TJ FAVORIT BRNO 128
....more in - více na: http://vysledky.cyklovysledky.cz/

TRACK - GENERAL - women elite , women junior / DRÁHA – CELKOVÉ POŘADÍ – ženy, juniorky

1 DRDOVÁ Anna DUKLA PRAHA 428

2 KAŇKOVSKÁ Ema ASO DUKLA BRNO 383

3 KAŇKOVSKÁ Sára ASO DUKLA BRNO 379

4 PLANIČKOVÁ Eva SKC Tufo Prostějo 368

5 MRÁČKOVÁ Kristýna SKC Tufo Prostějov 262

6 MAJEROVÁ Tereza TJ KOVO PRAH 256

7 TICHÁČKOVÁ Klára DUKLA PRAHA 253

8 ŠRŮTKOVÁ Natálie ASO DUKLA BRNO 230

9 HOVOŘÁKOVÁ Anna TJ FAVORIT BRNO 174

10 RŮŽIČKOVÁ Martina TEAM DUKLA PRAHA 115

11 KLAUKOVÁ Aneta CYKLOTEAM OSTROV 107

12 KREJCÁRKOVÁ Adéla TJ STADION LOUNY 82

13 MACHAČOVÁ Jarmila TEAM DUKLA PRAHA 76

14 STEHNOVÁ Barbora DUKLA PRAHA 66

15 BODLÁKOVÁ Anna DUKLA PRAHA 62

16 JEŘELOVÁ Kristýna CK DACOM PHARMA KYJOV 37

17 MORAVCOVÁ Markéta TJ STADION LOUNY 36

18 ALBRECHTOVÁ Eliška TJ DUKLA BRNO 31

19 KUČEROVÁ Božena VELOSPORT DOMAŽLICE 29

20 ŠURÁŇOVÁ Emma DUKLA PRAHA 25

21 CETKOVSKÁ Ema SKC Tufo Prostějov 23

22 NEUMANOVÁ Tereza TJ FAVORIT BRNO 23

23 ZÁLESKÁ Lucie TEAM DUKLA PRAHA 19

24 PĚČONKOVÁ Veronika SKC Tufo Prostějov 17

25 TREFNÁ Tereza Alltraining.cz 16

26 KUCHAŘOVÁ Zuzana TJ FAVORIT BRNO 14

27 HEŘMANOVSKÁ Hana TJ UNIČOV 14

28 KOHOUTKOVÁ Kateřina TJ KOVO PRAHA 14
http://vysledky.cyklovysledky.cz/

 

Vyhlášení ČP mládeže a žen 2014
http://www.ceskysvazcyklistiky.cz/clanek/3768_vyhlaseni-cp-mladeze-a-zen-2014