Společně za svým snem . . .

Czech Mix Team


Czech Mix Team o.s., IČO 01290380
Fio banka č.ú.: 2400348670/2010

michalfrantik@seznam.cz , info@bicyklkriz.com, voracova@gmail.com, bozka.kucerova@seznam.cz

Český pohár žen na silnici 2013 - celkové pořadí

06.10.2013 10:02

Český pohár žen na silnici 2013

Jasnou vítězkou Českého poháru žen na silnici se v tomto roce stala olomoucká závodnice Veronika Bláhová před petřvaldskou mladou nadějí Denisou Bartošovou a již ostřílenou cyklokrosařkou Pavlou Havlíkovou.

V celkovém pořadí týmu zvítězil tým CK Feso Petřvald Březiny, kde závodí právě výše zmiňovaná Bartošová a její týmová kolegyně Veronika Kotalová.

Jako druhý v popředí se umístil dráhařský tým ASC Dukla Praha a třetí příčku obsadil olomoucký Mapei cyklo Kaňkovský.

Bláhová, která je stálou členkou širšího výběru reprezentace ČR,

se pravidelně silničních závodů ČP účastnila a převážně jsme ji mohli vidět na stupních vítězů.

Na MČR jí bohužel nevyšla forma, a tak se umístila v poli poražených.

Poté ze studijních důvodů bohužel musela za nadcházející polovinou sezóny vynechat některé starty v zahraničí.

Nyní se však v rámci přípravy u nás věnuje cyklokrosu, kde se jí taktéž dobře vede v této pohárové sérii.

Druhá v pořadí, a to mladá Bartošová, byla také vždy vidět na stupních vítězů, stejně tak jako všestranná Havlíková.

V prvních jarních měsících jsme také mohli vidět v čele poháru dráhařku, reprezentantku Lucii Záleskou, která z počátku celkově v poháru vedla.

Avšak kvůli dráhařským povinnostem z předních příček bohužel klesla a částečně také kvůli těžkého zranění, které ji postihlo právě na závodech z dráhy.

V ČP na silnici jsme samozřejmě mohli vidět i další vynikající dráhařku a aktuální mistryni světa z bodovacího závodu na dráze Jarmilu Machačovou.

Ta si však opět plnila dráhařské povinnosti a navíc se do poloviny silniční sezóny věnovala vojenskému studiu, tudíž některé ze sérií závodů ČP musela vynechat.

Stálici těchto závodů, kterou jsme mohli pravidelně sledovat byla Božena Kučerová, která se umístila v celkovém pořadí na čtvrtém místě.

Páté místo pak obsadila momentálně nejlepší česká sprinterka Tereza Trefná,

která vyhrála společně s Machačovou MČR časovku dvojic.

Kdo však dominoval na českých silnicích i přes nemoc, byla Pavlína Šulcová, která závodila v letošním roce za nejlepší český silniční mužský UCI tým, a to Bauchnet Author team.

Borelióza, která tuto excelentní závodnici z kraje sezóny postihla a byla pozdě odhalena, její výkon značně ovlivnila.

Hned na prvních závodech ČP to byla právě ona, kdo s obrosvkou přesilou jasně dominoval.

Pak její výkonnost bohužel zabrzdily různé nemoci a reprezentační starty,

ale i přesto se dokázala připravit na vrcholné akce, a to především na MČR,

kde v časovce obsadila bronzovou pozici a na MČR v silničním závodě stříbro.

A právě v tomto závodě dlouho držela krok v úniku s Martinou Sáblíkovou.

Dále ji pak vyšel i start v UCI závodě v Krásné Lípě na Tour de Feminin,

kde si vedla z jedné etap náramně dobře a zakončila ji v cíli 4. místem.

V celkovém pořadí si pak obhájila 20 místo.

Bohužel pak tato momentálně nejlepší a nejvšestranější cyklistka u nás musela kvůli výše uvedené nemoci polovinu závodní sezóny přerušit.

V celkovém pořadí ČP můžeme vidět zajímavá jména, ale na nižších příčkách,

a to například olympioničku v rychlobruslení a zároveň výbornou cyklistku Martinu Sáblíkovou, která má body z obou MČR, kde vyhrála časovku jednotlivců i silniční závod.

Loňským rokem se Martina se umístila v první desítce na MS v časovce.

Bohužel v dalších závodech ČP jsme ji již neviděli.

V pořadí poháru můžeme zahlédnout i naše dvě profesionálky, které závodí v UCI týmech v zahraničí, a to Martinu Růžičkovou (Itálie) a Katarínu Hranaiovou (Švýcarsko).

Bohužel je také nevidíme na předních příčkách, a to z důvodů startů jejich týmu na UCI závodech v zahraničí.

Za zmínku by jsme neměli opomenout mistryni ČR z časovky do vrchu Annu Šmídovou.

Ta se však také pravidelně neúčastní celé soutěže z důvodů převážně týmových,

jelikož její tým je zaměřen na terénní cyklistiku.

Na začátku ČP jsme mohli u nás ve výsledkové listině zaznamenat i zahraniční závodnice např. z Rakouska, Slovenska, Polska, Nového Zélandu a jiných zemí (KADLECOVÁ Monika 28 bodu, KLEKOT Martyna 22, GARCZYNSKA Karolina 11, GERRIE Jeanette 11, MEDVEĎOVÁ Tereza 10, RADZICKA Natalia 9, GUZ Paulina 9, SZCZUREK Kataryna 8, PLOSAJ Nikol 8, NOWOTARSKA Natalia 5, KOPINSKÁ Monika 4, MIELNIK Natalia 3, - Tyto závodnice nejsou vedené v konečném hodnocení.)

V Českém poháru na dráze zvítězila závodnice Stehlová Barbora z týmu ASC Dukla Praha před svoji oddílovou kolegyní Ticháčkovou Klárou a třetí Hovořákovou Annou z týmu TJ Favorit Brno.

V prestižní amatérské soutěži Moravském poháru zvítězila Vyčítalova Jana z týmu ACS Drak Vrbno před druhou Ščučkovou Jiřinou ze Silného týmu Uničov

a třetí Třesákovou Ladislavou z oddílu Cykloprofi Holice.

 

Veronika Bláhová vítězka ČP 2013:

 

"Hlavním cílem letošní sezóny bylo zajet na MČR v časovce jednotlivců a vylepšit loňské umístění z Českého poháru. Český pohár jsem celkově vyhrála, což považuji za nejlepší výsledek letošní sezóny. Je pravda, že celý seriál neabsolvovala žádná závodnice, ale potrápila mě zejména Denisa Bartošová, Pavla Havlíková a Terka Trefná. Pavlína Šulcová jela skvěle na každém závodě, kterého se zúčastnila. Na kritériích se dařilo pražské dvojici Jarmile Machačové a Lucii Záleské a vyzrát proti jejich týmové taktice bylo nad naše síly. Uplynulou sezónu hodním kladně, i když se mi nepovedlo MČR. Na mezinárodních etapových závodech jsem se ve výsledkové listině posunula výrazně dopředu a mám velkou motivaci do dalšího tréninku a přípravy na další sezónu, kdy bych chtěla zajíždět lepší výsledky a uspět na MČR jak v časovce, tak na silnici. Pevně věřím, že nebude tak extrémně teplé počasí jako poslední 2 sezóny a vyhnou se mi zdravotní problémy. Letos bych chtěla objet i celý Toi toi cup v cyklokrosu, kde jsem na průběžném 4. místě. V současné době se připravuji na Mistrovství Evropy v cyklokrosu, které se jede v Mladé Boleslavi. Pak by mělo následovat kraťučké volno a pokračování v přípravě na sezonu 2014 a pravděpodobně jí začnu s cyklotrenikme.com na Malorce. Závěrem bych chtěla poděkovat svému týmu a vedení , hlavně panu J. Kaňkovskému, za obrovskou podporu v celé sezoně"

 

rozhovor s Denisou Bartošovou , členkou vítězného týmu a druhou v celkovém pořadí.

Vyhrály jste jako tým v ČP na silnici, co tomu říkáš?

Pro tým je to samozřejmě velký úspěch být v popředí výsledkové listiny ČP, a to navíc na místě nejvyšším!

V jednotlivcích v ČP na silnici si byla druhá?

Ano, přesně tak, bodově to vyšlo i s častou absencí na těchto závodech.

Jak hodnotíš tento seriál závodů na silnici?

Je dobře, že nás rozhodčí pouští s kategorií kadetů.

Osobně bych však uvítala s touto kategorií závody na větší vzdálenost a s těžším profilem.

Myslím, že by to určitě nebylo na škodu.

Pokud mají být české cyklistky v zahraničí vidět na čele pelotonů a rvát se o místa nejvyšší,

je přesně taková domácí podpora k tomu nutná!

Kam řadíš tyto úspěchy?

Upřímně, když jsem dva roky zpět se silniční cyklistikou začínala, tak v té době bych si tyto úspěchy ani ve snu nepředstavila!

Pevně však doufám, že mé hranice, limity a rezervy neskončili a budu se posouvát výkonnostně dále přes tyto závody!

Kdo byl největší konkurencí v poháru?

Určitě a ani nemusím nad tím přemýšlet, tou největší konkurencí tento rok pro mě byla univerzální Pavlína Šulcová.

Pavla je velmi těžký soupeř, který když se do něčeho zakousne, tak nepustí, umí zajet všechno na jedničku!

Dále cyklokrosařka Pavla Havlíková, která se dokáže také výborně na tyto závody připravit.

Bylo těžké se na rovinatých závodech a kritériích rvát s Terezou Trefnou, Jarmilou Machačovou, Veronikou Bláhovou a Lucii Záleskou.

Když tyto holky za to vemou v závěrečném sprintu, je velmi těžké pro mě jako vrchaře s němi udržet krok.

Jak hodnotíš celou silniční sezónu?

Byl tam opět vidět určitý výkonnostní krůček!

Společně s mým trenérem Pavlem Konečným se radujeme, že výkonnost každým rokem roste.

Byly závody, kde se mi jelo náramně a závody, které bych naopak vymazala z paměti!

Cyklistika je tvrdá a nespoutaná a patří k ní bohužel pláč z únavy, prohry, ale nakonec přijde vítězství.

Co plánuješ do budoucna?

(smích ...těším se jako Verča a některé další holky s Tomášem a Michalem na Malorku na kemp cyklotreninku na ten špurt jak si kluci slibují...hihhihi)

Nyní vážně...

O tom raději skromně a tiše pomlčím, raději si tyto myšlenky nechávám pro sebe.

Sním o velkých vítězstvích, vím ale, že nejsou zadarmo a ráda bych, aby se tyto sny staly i jednoho dne realitou.

Snažím si vždy dávat vysoké cíle a neodstupovat od nich!

Teď už je jenom otázkou, zda tyto slova mé tělo pochopí a zdravíčko bude přát!


 

Výsledky:

Český pohár žen na silnici 2013

 

1 BLÁHOVÁ Veronika MAPEI CYKLO KAŇKOVSKÝ 150

2 BARTOŠOVÁ Denisa CK FESO PETŘVALD 135

3 HAVLÍKOVÁ Pavla TELENET FIDEA CYCLING TEAM 127

4 KUČEROVÁ Božena VELOSPORT DOMAŽLICE 107

5 TREFNÁ Tereza Alltraining.cz 87

6 KREJCÁRKOVÁ Adéla KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N 80

7 ZÁLESKÁ Lucie ASC DUKLA PRAHA 80

8 ŠULCOVÁ Pavlína Bauknecht -Author cycling team 78

9 MACHAČOVÁ Jarmila ASC DUKLA PRAHA 71

10 MRKVICOVÁ Veronika TJ FAVORIT BRNO 70

 

11 SÁBLÍKOVÁ Martina NowiS Team 50

12 KOTALOVÁ Veronika CK FESO PETŘVALD 48

13 VLACHOVÁ Soňa VEUS VYŠKOV 42

14 LORENCOVÁ Judita GHOST - MOJEKOLO 41

15 VORÁČKOVÁ Dominika SKI KLUB ŠUMAVA 40

16 ŠMÍDOVÁ Anna GHOST - MOJEKOLO 39

17 MIKULÁŠKOVÁ Martina TJ STADION LOUNY 39

18 KOLÁŘOVÁ Hana CK Příbram 30

19 SIMONOVÁ Monika Cyklotrénink - František Trkal 25

20 HRANAIOVÁ Katarína BIGLA CYCLING TEAM 24

21 BERKOVÁ Irena AMENITY - EXTREM SPORT 21

22 SVOBODOVÁ Jana KCR ROUDNICE N. L. 20

23 VIKTOROVÁ Karolína KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N 20

24 SIKOROVÁ Michaela TJ TŽ TŘINEC 17

25 HLUBINKOVÁ Nikola VEUS VYŠKOV 17

26 ŠIMKOVÁ Barbora ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 17

27 MONDLOVÁ Kateřina SKI KLUB ŠUMAVA 16

28 BERGEROVÁ Karolína CK CARLA DVŮR KRÁLOVÉ n./L. 16

29 RŮŽIČKOVÁ Martina PASTA ZARACOGEAS 15

30 LÍBENKOVÁ Sylva KOLÍK TJ BOHUMÍN 12

31 KUNTOVÁ Vendula REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN 10

32 UBLANSKÁ Kamila CK ORLÍK ORLOVÁ 10

33 HALMOVÁ Eva CK ORLÍK ORLOVÁ 8

34 BARTIZALOVÁ Denisa EUROFOAM SPORT TEAM 7

35 STONOVÁ Tamara TEAM FORMAN CINELLI 7

36 ŠMÍDOVÁ Zuzana AC SPARTA PRAHA 7

37 NECKÁŘOVÁ Zuzana Alltraining.cz 5

38 HOVOŘÁKOVÁ Anna TJ FAVORIT BRNO 3

39 ADÁMKOVÁ Jana APACHE LOKO TRUTNOV 2

40 GRUCHALOVÁ Lucie SK ŠAFRATA BOHUMÍN 2

41 STODŮLKOVÁ Denisa ČESKÁ SPOŘITELNA - SPECIALIZED 1

42 PRUKNEROVÁ Tereza MAPEI CYKLO KAŇKOVSKÝ 1

 

soutěž družstev

1 CK FESO PETŘVALD 183

2 ASC DUKLA PRAHA 151

3 MAPEI CYKLO KAŇKOVSKÝ 151

4 TELENET FIDEA CYCLING TEAM 127

5 VELOSPORT DOMAŽLICE 107

6 KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N 100

7 Alltraining.cz 92

8 GHOST - MOJEKOLO 80

9 Bauknecht -Author cycling team 78

10 TJ FAVORIT BRNO 73

11 VEUS VYŠKOV 59

12 SKI KLUB ŠUMAVA 56

13 NowiS Team 50

14 TJ STADION LOUNY 39

15 CK Příbram 30

16 Cyklotrénink - František Trkal 25

17 BIGLA CYCLING TEAM 24

18 AMENITY - EXTREM SPORT 21

19 KCR ROUDNICE N. L. 20

20 CK ORLÍK ORLOVÁ 18

21 ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 17

22 TJ TŽ TŘINEC 17

23 CK CARLA DVŮR KRÁLOVÉ n./L. 16

24 PASTA ZARACOGEAS 15

25 KOLÍK TJ BOHUMÍN 12

26 REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN 10

27 AC SPARTA PRAHA 7

28 EUROFOAM SPORT TEAM 7

29 TEAM FORMAN CINELLI 7

30 APACHE LOKO TRUTNOV 2

31 SK ŠAFRATA BOHUMÍN 2

32 ČESKÁ SPOŘITELNA - SPECIALIZED 1

 

 

ČP 2013 juniroky

1 HOVOŘÁKOVÁ Anna TJ FAVORIT BRNO 224

2 TICHÁČKOVÁ Klára DUKLA PRAHA 183

3 VANÍČKOVÁ Elena REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN 131

4 MORAVCOVÁ Markéta TJ STADION LOUNY 130

5 KRZYŽANKOVÁ Lenka KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.110

6 BODLÁKOVÁ Anna REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN 104

7 VLČKOVÁ Veronika TJ ZČE CYKLISTIKA PLZEŇ 102

8 BARTIZALOVÁ Denisa EUROFOAM SPORT TEAM 99

9 ADÁMKOVÁ Jana APACHE LOKO TRUTNOV 89

10 MAJEROVÁ Tereza TJ KOVO PRAHA 89

11 PRUKNEROVÁ Tereza MAPEI CYKLO KAŇKOVSKÝ 83

12 DRAHOTOVÁ Anežka TJ CYKLOPRAG 70

13 MUDŘÍKOVÁ Kateřina KOLÍK TJ BOHUMÍN 68

14 VÁLKOVÁ Kateřina TJ LOKOMOTIVA BEROUN 68

15 ROTTEROVÁ Aneta SKP DUHA FORT Lanškroun 64

16 DRAHOTOVÁ Eliška TJ CYKLOPRAG 59

17 JEŘELOVÁ Kristýna CK DACOM PHARMA KYJOV 58

18 STEHNOVÁ Barbora DUKLA PRAHA 42

19 KERSCHBAUMMAYR Natálie NowiS Team 35

20 ZDRÁHALOVÁ Nikol NowiS Team 26

21 LÁTOVÁ Tereza DUKLA PRAHA 24

22 ŠMEJKALOVÁ Veronika CK Příbram 18

23 ŠKOPCOVÁ Klára ACS DRAK VRBNO 18

24 PAŘÍZEK Aleš KL SPORT MOST 15

25 KADETOVÁ Lenka SPASTIC HANDICAP 9

26 REZKOVÁ Aneta KONA CYCLING POINT 9

27 DŘÍMALOVÁ Eliška NowiS Team 8

 

soutěž družstev:

1 DUKLA PRAHA 238

2 REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN 236

3 TJ FAVORIT BRNO 221

4 TJ CYKLOPRAG 135

5 TJ STADION LOUNY 120

6 KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N 110

7 TJ ZČE CYKLISTIKA PLZEŇ 104

8 EUROFOAM SPORT TEAM 101

9 APACHE LOKO TRUTNOV 89

10 MAPEI CYKLO KAŇKOVSKÝ 86

11 TJ KOVO PRAHA 84

12 NowiS Team 69

13 KOLÍK TJ BOHUMÍN 68

14 TJ LOKOMOTIVA BEROUN 65

15 CK DACOM PHARMA KYJOV 58

16 SKP DUHA FORT Lanškroun 57

17 ACS DRAK VRBNO 18

18 CK Příbram 18

19 KL SPORT MOST 15

20 KONA CYCLING POINT 9

21 SPASTIC HANDICAP 9

 

kategorie kadetky

1 NOSKOVÁ Nikola KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N 189

2 CZECZINKAROVÁ Jana REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN 185

3 NEUMANOVÁ Tereza TJ FAVORIT BRNO 168

4 DRDOVÁ Anna CK Příbram 129

5 BAJGEROVÁ Nikola ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 122

6 MINÁRIKOVÁ-ŠVECOVÁ Denisa ŠVEC CYKLO TEAM SOB. 111

7 KAŇKOVSKÁ Sára MAPEI CYKLO KAŇKOVSKÝ 84

8 LACINOVÁ Kateřina KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N 55

9 BŘEZINOVÁ Daniela REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN 47

10 KAŇKOVSKÁ Ema MAPEI CYKLO KAŇKOVSKÝ 44

11 NAVRÁTILOVÁ Kateřina TJ SIGMA HRANICE 43

12 ŠRŮTKOVÁ Natálie TJ FAVORIT BRNO 37

13 VOPATOVÁ Kateřina AUTHOR TEAM STUPNO 35

14 KLAUKOVÁ Aneta CYKLOTEAM OSTROV 34

15 PĚČONKOVÁ Veronika SKM ZLATÉ HORY 34

16 MRÁČKOVÁ Kristýna SKC Tufo Prostějov 33

17 HOŠMANOVÁ Tereza PROFI SPORT GHOST TEAM CHEB 23

18 LANTOVÁ Romana CYKLISTIKA PRO VŠECHNY KRNOV 17

19 ŠAFÁŘOVÁ Adéla MORAVEC TEAM 15

20 KNAPKOVÁ Denisa VRV TEAM 10

21 LUKEŠOVÁ Denisa AUTHOR TEA STUPNO 8

22 PLANIČKOVÁ Eva BIKESPORT TEA MOHELNICE 5

23 NEZVEDOVÁ CYKLO MIKULÁŠEK ZNOJMO o.s. 4

24 PANÁČKOVÁ Petra cizinec 4

25 TRČKOVÁ Daniela TJ SIGMA HRANICE 1

26 MUNDLOVÁ Tereza CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 1

 

kategorie žákyně

1 DŽERENGOVÁ Barbora SK VELO PRAHA 200

2 CETKOVSKÁ Ema SKC Tufo Prostějov 169

3 HÁJKOVÁ Markéta SKP DUHA FORT Lanškroun 177

4 HEŘMANOVSKÁ Hana TJ UNIČOV 123

5 ŘEZNÍKOVÁ Tereza ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB 87

6 SOUČKOVÁ Celestýna ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 50

7 VALOUCHOVÁ Natálie BIKE PRO RACING 48

8 KRUPOVÁ Lucie VRV TEAM 39

9 PREJDOVÁ Marie SK JIŘÍ TEAM OSTRAVA 36

10 ALBRECHTOVÁ Eliška TJ FAVORIT BRNO 34

11 BUBENÍČKOVÁ Barbora BIKE TEAM KOLA KAŇKOVSKÝ 33

12 KUČEROVÁ Monika BIKE PRO RACING 31

13 SÁSKOVÁ Tereza ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB 28

14 MÚČKOVÁ Viktória CK BÍTOVSKÁ 26

15 HAĽÁKOVÁ Nela ACS DRAK VRBNO 25

16 NOVÁKOVÁ Anežka PROFI SPORT GHOST TEAM CHEB 24

17 POLÁKOVÁ Karolína CK Team Bike Březová 21

18 JABORNÍKOVÁ Veronika SPORTCOMPLEX BŘECLAV 19

19 JANŮ Kamila ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 14

20 BURLOVÁ Kristýna AUTHOR TEAM STUPNO 11

21 ŠEFCOVÁ Kateřina APACHE LOKO TRUTNOV 10

22 GOLEK Edyta cizinec 10

23 MÚČKOVÁ Petronela CK BÍTOVSKÁ 10

24 NOVÁKOVÁ Barbora VRV TEAM 10

25 MRAČKOVÁ Vendula APACHE LOKO TRUTNOV 9

26 MIGDOL Katarzyna cizinec 9

27 MITUROVÁ Alžběta CYKLISTIKA PRO VŠECHNY KRNOV 8

28 Haláková Nela ACS DRAK VRBNO 7

29 RAPIOR Natalia cizinec 6

30 VAICOVÁ Markéta AUTHOR TEAM STUPNO 5

31 Miturová Alžběta CPV Krnov 5

32 VALUCHOVÁ Natálie cizinec 2

33 ROLENCOVÁ Vanessa KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N 1

34 HEIHALOVÁ Dagmar TJ CYKLOPRAG 1

zavodnic.

 

ČESKÝ POHÁR DRÁHA 2013 – OMNIUM (ženy a juniorky)

1 STEHNOVÁ Barbora DUKLA PRAHA SCM: Dukla Praha 419

2 TICHÁČKOVÁ Klára DUKLA PRAHA SCM: Dukla Praha 291

3 HOVOŘÁKOVÁ Anna TJ FAVORIT BRNO SCM: Brno 275

4 MACHAČOVÁ Jarmila ASC DUKLA PRAHA 274

5 MAJEROVÁ Tereza TJ KOVO PRAHA SCM: KOVO 271

6 MORAVCOVÁ Markéta TJ STADION LOUNY SCM: Louny 261

7 JEŘELOVÁ Kristýna CK DACOM PHARMA KYJOV SCM: 213

8 ZÁLESKÁ Lucie ASC DUKLA PRAHA 153

9 VALENTOVÁ Tereza TJ FAVORIT BRNO 138

10 BODLÁKOVÁ Anna REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN 115

 

11 ŠRŮTKOVÁ Natálie TJ FAVORIT BRNO SCM: Brno 112

12 BARTIZALOVÁ Denisa EUROFOAM SPORT TEAM SCM: Duk 55

13 ŠURÁŇOVÁ Emma DUKLA PRAHA 45

14 RŮŽIČKOVÁ Kateřina DUKLA PRAHA 40

15 STENBERG Anita-Yvonne cizinec 26

16 TRNKOVÁ Kristýna CYKLOTEAM OSTROV 26

17 KAŇKOVSKÁ Sára MAPEI CYKLO KAŇKOVSKÝ SCM: 22

18 KERCSÓ-MAGOS Z. cizinec 22

19 SCHILING Marlene cizinec 19

20 KAŇKOVSKÁ Ema MAPEI CYKLO KAŇKOVSKÝ SCM: P19

21 CIZGIN Pelin cizinec 17

22 EBERHARDT Verena cizinec 16

23 RIEBENBAUER Carola cizinec 15

24 STROBL Stephanie cizinec 12

25 cizinec 11

 

kategorie kadetky a žákyně

1 HEŘMANOVSKÁ Hana TJ UNIČOV SCM: Prostějov 486

2 NEUMANOVÁ Tereza TJ FAVORIT BRNO SCM: Brno 461

3 KAŇKOVSKÁ Sára MAPEI CYKLO KAŇKOVSKÝ SCM: 397

4 CETKOVSKÁ Ema SKC Tufo Prostějov SCM: Prostějo 390

5 ŠRŮTKOVÁ Natálie TJ FAVORIT BRNO SCM: Brno 371

6 MRÁČKOVÁ Kristýna SKC Tufo Prostějov SCM: Prostějo 360

7 KAŇKOVSKÁ Ema MAPEI CYKLO KAŇKOVSKÝ SCM: 356

8 PĚČONKOVÁ Veronika SKM ZLATÉ HORY SCM: Prostějo 272

9 DRDOVÁ Anna CK Příbram SCM: Příbram 253

10 KLAUKOVÁ Aneta CYKLOTEAM OSTROV SCM: Cheb 247

11 MÚČKOVÁ Petronela CK BÍTOVSKÁ SCM: KOVO 171

12 ALBRECHTOVÁ Eliška TJ FAVORIT BRNO SCM: Brno 169

13 NOVÁKOVÁ Anežka PROFI SPORT GHOST TEAM CHEB 141

14 MÚČKOVÁ Viktória CK BÍTOVSKÁ SCM: KOVO 90

15 LACINOVÁ Kateřina KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N 50

16 HOŠMANOVÁ Tereza PROFI SPORT GHOST TEAM CHEB 39

17 DŽERENGOVÁ Barbora SK VELO PRAHA SCM: Dukla Praha 28

18 CZECZINKAROVÁ Jana REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN S 26

19 ZAPLETALOVÁ Renata KL SPORT MOST 13

20 TRNKOVÁ Kristýna CYKLOTEAM OSTROV 11

21 POLÁKOVÁ Karolína CK Team Bike Březová SCM: Cheb 8

http://vysledky.cyklovysledky.cz/

 

 

Moravský Pohár 2013 (amatérská soutěž)

1 Vyčítalová Jana ACS Drak Vrbno 1 342
2 Ščučková Jiřina Silný team Uničov I 1 270
2 Třasáková Ladislava CYKLOPROFI HOLICE 1 270
4 Vicencová Petra C.S.C. Šumperk 1 204 1 024
5 Bruštíková Nataša Silný team Uničov II 1 116
6 Voráčová Naďa C.S.C. Šumperk 1 019
7 Planičková Eva Bikesport team Mohelnice 735
8 Kukulová Martina CS Víno Karabina Šumperk 686
9 Procházková Zdena KAC Hulín 476
10 Valouchová Marie --- 388
11 Křepelová Hana CYKLOPROFI HOLICE 256
12 Báčová Pavla SC Mirva Svitavy 218 188
13 Marková Ladislava SK Orbea Czech Masters 20
http://www.sk-mp.cz/viewpage.php?page_id=1